Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Go to Google translate

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på S:t Olovsskolan.

Angelica Douhan,lärare 6bangelica.douhan@koping.se

Abbas Ibrahim, elevassistentabbas.ibrahim@koping.se

Gustaf Borg, träslöjdslärare
0221-251 24gustaf.borg@koping.se

Anna Holm, specialpedagog
0221-251 59073-662 98 51anna.holm@koping.se

Anna Sundqvist, lärare 5a
anna.sundqvist@koping.se

Anna Söderlund, lärare 5c, förstelärare
anna.soderlund@koping.se

Anna von Walden, lärare 2a
anna.von.walden@koping.se

Anna-Lena Johansson, lärare 4-6
anna-lena.johansson@koping.se

Anneli Silfver, lärare 3b, förstelärare
anneli.silfver@koping.se

Annelie Vlachos, Förskoleklasslärare Solrosen
annelie.vlachos@koping.se
Annelie Jansson, fritidspedagog år 2 fritids,
073-662 94 30annelie.s.jansson@koping.se

Annika Leval Malmström, elevassistent
073-662 32 55annika.leval@koping.se

Charlotta Engdahl, lärare, textilslöjdcharlotta.engdahl@koping.se

Christian Lindholm, speciallärare
christian.lindholm@koping.se

Christina Kicki Bostedt, lärare 3c, förstelärare
christina.bostedt@koping.se

Elina Karlsson, lärare år1
elina.karlsson@koping.se

Emma Hellberg, bitr. rektor
076 516 49 94emma.hellberg@koping.se

Emma Kaatari, lärare
emma.kaatari@koping.se

Emma Wahlborg, (föräldrarledig)
emma.wahlborg@koping.se

Erica Öhman, lärare 1a
erica.ohman@koping.se

Eva Enqvist-Olsson, fritidspersonal Bullerbyn
073-662 94 32eva.enkvist-olsson@koping.se

Fredrik Arbin, speciallärare
fredrik.arbin@koping.se

Frida Norlin, resurslärare år 6
frida.norlin@koping.se

Gabriela Mogus,förskollärare (föräldraledig)
gabriela.mogus@koping.se

Helén Neva-Jouni, lärare (föräldrarledig)
helen.neva-juoni@koping.se

Hanna Andersson, fritidspedagog Solrosen
073-662 92 55hanna.andersson2@koping.se

Helena Staflin, lärare år 4, 5 och 6
073-662 32 52helena.staflin@koping.se

Ingela Grund, SvA lärare år 5 och 6ingela.grund@koping.se

Irmelin Lindström, elevassistent Galaxen
irmelin.lindström@koping.se

Janina Pettersson, förskollärare FC Solrosen
073-662 94 31janina.pettersson@koping.se

Jenny Lund, skolsköterska0221-252 65jenny.lund@koping.se

Jessica Gaard, lärare 5c,
jessica.gaard@koping.se

Johanna Loman, lärare 5c, förstelärare
johanna.loman@koping.se

Johanna Loman, lärare 4c,
johanna.loman@koping.se

Karin Berglund, lärare 2b
karin.berglund@koping.se

Karin Wästvind, lärare 4b
karin.wastvind@koping.se

Karina Mazun, lärare år3 (vikarie)
karina.mazun@koping.se

Kristoffer Salin, elevassistent
kristoffer.salin@koping.se

Kristin Diaz, lärare 1c
kristin.diaz@koping.se

Lars Haglund, fritidspedagog år 2 fritids
lars.haglund@koping.se

Lars-Uno Wiman, vaktmästare
0221-251 63lars-uno.viman@koping.se

Linda Elste, lärare 2a
linda.elste@koping.se

Linda Stevadotter, rektor
linda.stevadotter@koping.se0221-251 01

Lisa Klang, lärare 1b
lisa.klang@koping.se

Madeleine Häggkvist, förskollärare FB Bullerbyn
073-662 94 32madeleine.haggkvist@koping.se

Magnus Gahnström, musiklärare
magnus.gahnstrom@koping.se

Malin Larsson, fritidspedagog Ekorren
073-662 94 30malin.larsson@koping.se

Malin Pennerborn, lärare 4c
malin.pennerborn@koping.se

Malin Åsvik, lärare 6a
malin.asvik@koping.se

Marianne Ait-Salah, fritidspersonal Ekorren
073-662 94 30marianne.aitsalah@koping.se

Mathias Persson, elevassistentmathias.persson@koping.se

Mikaela Persson, ma-resurs
mikaela.persson@koping.se

Nadja Malmgren, lärarassistent i år 1-3
nadja.malmgren@koping.se

Natalie Laurila, lärare, FA Ekorren
natalie.laurila@koping.se

Nina Nääs, sva-lärare 1-3
nina.naas@koping.se

Patrik Viborg, fritidspersonal Solrosen fritids
073-662 32 91patrik.viborg@koping.se

Paulina Dahlgren, musiklärare, (föräldrarledig)
paulina.dahlgren@koping.se
Peter Holmqvist, idrottslärare073-765 71 4peter.holmqvist@koping.se

Petra Pettersson, lärare 2bpetra.pettersson@koping.se

Sanna Jaska, lärare, FA Ekorren
sanna.jaska@koping.se

Sara Sähl, fritidspedagog Kojan fritids
073-662 32 91sara.sahl@koping.se

Therese Blomkvist, idrottslärare
073-662 32 92therese.blomkvist@koping.se

Tina Karlsson, kurator
0221-252 23tina.karlsson@koping.se

Tommy Holmqvist, lärare 6abc
tommy.holmqvist@koping.se

Ulrika Larsson, skoladministratör
0221-251 05070-164 45 31ulrika.larsson@koping.se

Viktor Morin, musiklärare
viktor.morin@koping.se

Åsa Lindgren,förskollärare FB Bullerbyn
073-662 94 32asa.lindgren@koping.se

Åsa Pettersén. spec. pedagog
076-516 49 95asa.pettersen@koping.se

Åsa Sjöberg, fritidspedagog Bullerbyn
073-662 94 32asa.sjoberg@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: