Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på S:t Olovsskolan.

Angelica Douhan,lärare 4bangelica.douhan@koping.se

Abbas Ibrahim, elevassistentabbas.ibrahim@koping.se

Alexander Ornell, träslöjdslärare
0221-251 24alexander.ornell@koping.se

Anna Holm, specialpedagog
0221-251 59073-662 98 51anna.holm@koping.se

Anna Sundqvist, lärare 6a
anna.sundqvist@koping.se

Anna Söderlund, lärare år 6c, förstelärare
anna.soderlund@koping.se

Anna von Walden, lärare år 3a
anna.von.walden@koping.se

Anna-Lena Johansson, lärare 4-6
anna-lena.johansson@koping.se

Anne Paulsson, lärare Sva (Svenska som andra språk)
anne.paulsson@koping.se

Anneli Silfver, lärare år 1b, förstelärare
anneli.silfver@koping.se

Annelie Vlachos, Förskoleklasslärare Solrosen
annelie.vlachos@koping.se
Annelie Jansson, fritidspedagog Ekorren,
073-662 94 30annelie.s.jansson@koping.se

Annika Leval Malmström, elevassistent
073-662 32 55annika.leval@koping.se

Camilla Geidemark, Skolsköterska0221-252 65camilla.geidemark@koping.se

Charlotta Engdahl, lärare, textilslöjdcharlotta.engdahl@koping.se

Christina Bostedt, lärare år 1c, förstelärare
christina.bostedt@koping.se

Elin Eriksson, musiklärare
elin.eriksson@koping.se

Elina Karlsson, förskollärare år2
elina.karlsson@koping.se

Emelie Larsson, lärare 3b
emelie.larsson@koping.se

Emma Hellberg, bitr. rektor
076 516 49 94emma.hellberg@koping.se

Emma Kaatari, lärare sva
emma.kaatari@koping.se

Emma Wahlborg, lärare 2a
emma.wahlborg@koping.se

Eva Enqvist-Olsson, fritidspersonal Bullerbyn
073-662 94 32eva.enkvist-olsson@koping.se

Fredrik Arbin, resurslärare
fredrik.arbin@koping.se

Frida Carlstedt, lärare engelska 4-6 frida.carlstedt@koping.se

Frida Norlin, resurslärare år 4
frida.norlin@koping.se

Gabriela Mogus,förskollärare (föräldraledig)
gabriela.mogus@koping.se

Hanna Edwardson, lärare hanna.edvardsson@koping.se

Hanna Lind, fritidspedagog Solrosen
073-662 94 32hanna.lind@koping.se

Helén Neva-Jouni, lärare år 1a
helen.neva-juoni@koping.se

Helen Eriksson, fritidspedagog Solrosen
073-662 92 55helen.eriksson@koping.se

Helena Staflin, lärare år 4, 5 och 6
073-662 32 52helena.staflin@koping.se

Ingela Grund, SvA lärare år 5 och 6ingela.grund@koping.se

Janina Pettersson, förskollärare FC Solrosen
073-662 94 31janina.pettersson@koping.se

Johanna Loman, lärare år 4c, förstelärare
johanna.loman@koping.se

Karin Berglund, lärare år 5b
karin.berglund@koping.se

Karin Wästvind, lärare år 6b
karin.wastvind@koping.se

Karolina Tejnung musiklärare (föräldrarledig)
karolina.tejnung@koping.se

Kristoffer Salin, elevassistent
kristoffer.salin@koping.se

Kristin Diaz, lärare år 2c
kristin.diaz@koping.se

Lars-Uno Wiman, vaktmästare
0221-251 63lars-uno.viman@koping.se

Linda Elste, förskollärare FB Bullerbyn
073-662 94 31linda.elste@koping.se

Lisa Klang, lärare år 2b
lisa.klang@koping.se

Liselott Staflin, lärare 5a
liselott.staflin@koping.se

Malin Larsson, förskollärare FA Ekorren
073-662 94 30malin.larsson@koping.se

Malin Pennerborn, lärare år 5c
malin.pennerborn@koping.se

Malin Åsvik, lärare år 4a
malin.asvik@koping.se

Marie Oskarsson, fritidspersonal Kojan
073-662 94 33marie.oskarsson@koping.se

Mikaela Persson, ma-resurs
mikaela.persson@koping.se

Nadja Malmgren, klasslärare i år 6b
nadja.malmgren@koping.se

Natalie Lust, lärare år 3a
natalie.lust@koping.se

Natalie Laurila, lärare, FA Ekorren
natalie.laurila@koping.se

Nina Nääs, lärare 3b
nina.naas@koping.se

Patrik Viborg, fritidspersonal år 2 fritids
073-662 32 91patrik.viborg@koping.se

Patrik Zander, fritidspedagog Ekorren
patrik.zander@koping.se

Paulina Dahlgren, musiklärare
paulina.dahlgren@koping.se
Peter Holmqvist, idrottslärare073-765 71 4peter.holmqvist@koping.se

Sara Sähl, fritidspedagog år 2 fritids
073-662 32 91sara.sahl@koping.se

Therese Blomkvist, idrottslärare
073-662 32 92therese.blomkvist@koping.se

Therese Jouppi, fritidspedagog Ekorren073-662 94 30therese.blomvist@koping.se

Tina Karlsson, kurator
0221-252 23tina.karlsson@koping.se

Tommy Holmqvist, lärare 4abc
tommy.holmqvist@koping.se

Ulrika Larsson, skoladministratör
0221-251 05070-164 45 31ulrika.larsson@koping.se

Åsa Lindgren,förskollärare FB Bullerbyn
073-662 94 32asa.lindgren@koping.se

Åsa Pettersén. spec. pedagog
076-516 49 95asa.pettersen@koping.se

Åsa Sjöberg, fritidspedagog Bullerbyn
073-662 94 32asa.sjoberg@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 08 december 2019

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal