TypeError: Cannot read property "length" from null

Information om corona

Det sprids mycket information om det nya Corona-viruset, covid-19, just nu. Det kan vara svårt att veta vad som är sant och inte. Här hittar du uppdaterad och säkerställd information om coronaviruset.

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter all personal Kolsva skolområde

Rektorer

Johan Hallberg
0221-256 95johan.hallberg@koping.se

Gun-Marie Persson
0221-256 99   gun-marie.persson@koping.se

Skoladministratörer

Åsa Eriksson 0221-256 85asa.eriksson@koping.se

Tuija Koivunen0221-256 86 tuija.koivunen@koping.se 

Skolsköterska

Maria Hemström0221-256 83maria.hemstrom@koping.se

Skolkurator

Niclas Grelsson 0221-258 36niclas.grelsson@koping.se

Studie- och yrkesvägledare

Henrik Zarins0221-256 82henrik.zarins@koping.se


Lärare och övrig personal


Ahlgren, Malin, fritidsledare, Ungdomsgården
0221-258 00malin.ahlgren@koping.se

Al Hamad, Mohammad, kontaktlärare 9A
0221-258 43mohammad.al-hamad@koping.se

Andersson, Andreas, elevassistent
andreas.andersson@koping.se

Andersson, Helena, kontaktlärare åk 3 Tornugglan
0221-258 28helena.m.andersson@koping.se

Andersson, Malin, Jordugglans fritidshemsavdelning
0221-258 37malin.andersson@koping.se  

Arvidsson, Eva-Lena, specialpedagog0221-258 45eva-lena.arvidsson@koping.se 

Arvidsson, Tommy, lärare högstadiet
0221-258 41tommy.arvidsson@koping.se 

Berg, Ida, lärare mellanstadiet
0221-258 40ida-lena.berg@koping.se

Berglind-Johansson, Karin, fritidshemmet Oden
0221-259 50 karin.berglind-johansson@koping.se 

Bjerring Eriksson, Birgitte, skolbibliotekarie
0221-258 35 birgitte.bjerring-eriksson@koping.se  

Borgenvik, Lisbeth, Tornugglans fritidshemsavdelning
0221-256 89lisbeth.borgenvik@koping.se

Breznik, Nina,  kontaktlärare 7C
0221-258 48nina.breznik@koping.se

Brock, Karin, kontaktlärare åk 3 Pärlugglan
0221-258 28karin.brock@koping.se

Broman, Karin, kontaktlärare 9A 
0221-258 43karin.broman@koping.se

Edberg, Isabell, elevassistent
isabell.edberg@koping.se
Edberg, Ylwa, speciallärare lågstadiet
0221-256 87ylwa.edberg@koping.se

Edström, Emelie, Lärare åk 1-2 Odensvi skola
0221-250 50 emelie.edstrom@koping.se


Edström-Andersén, Madeleine
0221-256 40 madeleine.andersen@koping.se
Eklund, Maria, kontaktlärare F Pärlugglan
0221-256 84anna.maria.eklund@koping.se

Ekman, Carina, fritidshemmet Pärlugglan
0221-258 38carina.ekman@koping.se

Eriksson, Åsa, skoladministratör
0221-256 85  asa.eriksson@koping.se

Fager, Lars, fritidsledare Ungdomsgården
0221-258 00lars.fager@koping.se
Frisk-Solem, Jennie, kontaktlärare 6B
0221-258 40 jennie.frisk-solem@koping.se

Gerdin-Landrum, Deodra, förskollärare Jordugglan
0221-258 37 deodra.gerdinlandrum@koping.se
Goth, Ulrika, Lärare förskoleklass Odensvi skola
0221-250 50  ulrika.goth@koping.se

Granquist, Helena, kontaktlärare 8C
0221-258 41helena.granquist@koping.se
Gustafsson, Ann-Louise, Pärlugglans fritidshemsavdelning
0221-256 84ann-louise.gustafsson@koping.se

Gustavsson, Samuel, kontaktlärare 5A
0221-258 39 samuel.gustavsson@koping.se 

Gyllström-Ackesten, Sofia, lärare mellanstadiet
0221-258 40 sofia.gyllstrom-ackesten@koping.se

Göransson, Josefine, kontaktlärare 8C0221-258 41josefine.goransson@koping.se

Göthe, Torbjörn, Jordugglans fritidshemsavdelning
0221-258 37torbjorn.gothe@koping.se

Hallberg, Johan, rektor
0221-256 95johan.hallberg@koping.se  

Hemström, Maria, skolsköterska0221-256 83maria.hemstrom@koping.se

Holmström, Annika, Kontaktlärare 4C0221-258 40  annika.holmstrom@koping.se 
Iwarsson-Czitrom, Mirjam, kontaktlärare 9C
0221-258 68mirjam.iwarsson-czitrom@koping.se

Jansson, Ann-Cathrin, föreståndare Ungdomsgården
0221-258 00073-699 60 26ann-cathrin.jansson@koping.se

Jansson, Gunnel, fritidshemmet Oden
0221-259 50gunnel.jansson@koping.se

Johansen, Annika, kontaktlärare 6A
0221-258 40annika.johansen@koping.se

Kaipio, Eerikki, kontaktlärare 7A
0221-258 48eerikki.kaipio@koping.se

Karlsson, Agneta, elevassistent
0221-258 39agnetha.karlsson@koping.se

Carlsson, Astrid, kontaktlärare 7B
0221-258 48astrid.carlsson@koping.se

Koivunen, Tuija, skoladministratör, receptionen
0221-256 86tuija.koivunen@koping.se

Kärdevik, Linnea, fysioterapeut
linnea.kardevik@koping.se

Lageson, Agnetha, förskollärare Pärlugglan
0221-256 84 Agnetha.lageson@koping.se
Lahti, Jenny, kontaktlärare förskoleklass Jordugglan
0221-258 37jenny.lahti@koping.se

Lantz, Linda, lärare åk 5-6 Odensvi skola
0221-250 50linda.lantz@koping.se

Larsson, Mikael, elevassistent
0221-258 49mikael.larsson@koping.se
Larsson, Ronny, kontaktlärare 9C
0221-258 43ronny.larsson@koping.se

Lille, Reija, kontaktlärare åk 2 Pärlugglan
0221-256 84reija.lille@koping.se  
Lindholm, Axel, lärare högstadiet 0221-258 43axel.lindholm@koping.se

Ljunggren, Boel, specialpedagog
0221-258 70boel.ljunggren@koping.se 

Lundell Jansson, Jeanette, kontaktlärare 6C0221-258 40  jeanette.jansson2@koping.se

Lönnqvist, Tobias, kontaktlärare 2 Jordugglan
0221-258 37tobias.lonnqvist@koping.se 

Lövgren, Carina, kontaktlärare 8B
0221-258 68carina.lovgren@koping.se

Mattsson-Andersson, Maria, lärare åk 3-4 Odensvi skola
0221-250 50  maria.mattsson-andersson@koping.se

Mårten, Susanne, kontaktlärare 9B
0221-258 43  susanne.marten@koping.se
Neljestam, Jessica, kontaktlärare 8B
0221-258 41jessica.neljestam@koping.se

Nilsson, Katarina, Tornugglans fritidshemsavdelning
0221-256 89 katarina.nilsson@koping.se

Norin, Per lärare i liten undervisningsgrupp 6-9
0221-258 49 per.norin@koping.se

Nyström, Sandra, kontaktlärare 1 Jordugglan
0221-258 37 sandra.nystrom@koping.se 

Olofsson, Sofie, förskollärare Tornugglan
0221-256 89 Sofie.olofsson@koping.se

Olsson, Martin, Tornugglans fritidshemsavdelning
0221-256 89Telefon: 0221-256 89
e-post: martin.olsson@koping.se

Pejcic, Stefan, lärare högstadiet

0221-258 41


Persson, Gun-Marie, rektor
Telefon: 0221-256 99
e-post: gun-marie.persson@koping.se 

Persson, Ida, kontaktlärare 1 Pärlugglan
Telefon: 0221-256 84
e-post: ida.persson@koping.se

Porthén, Ulrika, elevassistent
Telefon: 0221-258 47
e-post: ulrika.porthen@koping.se 

Rainoni, Francesca, föreståndare särsk.undervisninsgrupp
Tel: 0221-258 49, 073-662 03 16
e-post: francesca.rainoni@koping.se

Regin Ljunggren, Susanne, kontaktlärare åk 3 Jordugglan
Telefon: 0221-258 28
e-post: susanne.regin-ljunggren@koping.se 

Reuterhäll, Johanna, lärare högstadiet   tjl
Telefon: 0221-258 48
e-post: johanna.reuterhall@koping.se 

Roos Johansson, Sara, kontaktlärare 1 Tornugglan
Telefon: 0221-256 89
e-post: sara.roos-johansson@koping.se  

Rudin, Maya, lärare högstadiet
Telefon: 0221-258 48
e-post: maya.rudin@koping.se

Ryd, Maria, kontaktlärare 4A
Telefon: 0221-258 40
e-post: maria.ryd@koping.se 

Sandbom, Anders, kontaktlärare 7B
Telefon: 0221-258 48
e-post: anders.sandbom@koping.se

Sandin, Alex, elevassistent
e-post: alex.sandin@koping.se

Sjöman, Christofer, kontaktlärare 4B
Telefon: 0221-258 40
e-post: christofer.sjoman@koping.se 

Skoglund Berg, Lise-Lotte, Pärlugglans fritidshemsavdelning
Telefon: 0221-256 84
e-post: liselotte.skoglund-berg@koping.se 

Slagbrand, André, fritidshemmet Oden 0221-259 50,
e-post: andre.slagbrand@koping.se

Stenquist, Elinor, kontaktlärare åk 2 Tornugglan
Telefon: 0221-256 89
e-post: elinor.stenquist@koping.se 

Sundius, August, elevassistent
e-post: august.sundius@koping.se

Sundius, Gabrielle, kontaktlärare förskoleklass Tornugglan
Telefon: 0221-256 89
e-post: gabrielle.sundius@koping.se 

Svensson, Petra, elevassistent
e-post: petra.svenssson@koping.se 

Sverin, Eva, speciallärare mellanstadiet
Telefon: 0221-258 46
e-post: eva.sverin@koping.se 

Sverin, Martina, kontaktlärare 5B
Telefon: 0221-258 39
e-post: martina.sverin@koping.se 

Tjernberg, Martin, vaktmästare
Telefon: 070-686 65 07
e-post: martin.tjernberg@koping.se

Thunborg, Karin, resurspedagog mellanstadiet
Telefon: 0221-258 47
e-post: karin.thunborg@koping.se

Trybom, Marie, lärare högstadiet
Telefon: 0221-258 48
e-post: marie.trybom@koping.se 

Vanberg, Anna, fritidsledare
Telefon: 0221-258 00
e-post: anna.vanberg@koping.se

Vanberg, John, kontaktlärare 8A
Telefon: 0221-258 41
e-post: john.vanberg@koping.se 

Weise, Miriam, kontaktlärare 8A
Telefon: 0221-258 41
e-post: miriam.weise@koping.se

Wennerström, Susanne, kontaktlärare 7A
Telefon: 0221-258 48
e-post: susanne.wennerstrom@koping.se

Vestlund, Katja, Jordugglans fritidshemsavdelning
Telefon: 0221-258 37
e-post: katja.lindkvist@koping.se  

Wieveg-Gustafsson, Anette, kontaktlärare 5C
Telefon: 0221-258 39
e-post: anette.wieveg-gustafsson@koping.se

Wievegg, Cecilia, kontaktlärare 9B
Telefon: 0221-258 43
e-post: cecilia.wievegg@koping.se 

Vikergård, Joanna, specialpedagog
Telefon: 0221-258 47
e-post: joanna.vikergard@koping.se

Monika Wång, textilslöjdslärare mellanstadiet
Telefon: 0221-258 40
e-post: monika.wang@koping.se

Zarins, Henrik, Studie- och yrkesvägledare/intendent
Telefon: 0221-256 82
e-post: henrik.zarins@koping.se 


Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 28 november 2019

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal