Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Nyckelbergsskolan.


Anvar Jusefbegovic, rektor
0221-252 11anvar, jusufbegovic@koping.se

Vakant, bitr rektor

Eva Holmberg, skoladministratör
0221-252 10eva.holmberg@koping.se

Erik Eklund, vaktmästare
0221-255 83erik.eklund@koping.se

Carina Sjögren, kurator
0221-252 18carina.sjogren@koping.se

Sandra Viklund, skolsköterska
0221-252 15sandra.viklund@koping.se

Ingela Sjögren, specialpedagog F-år 3
0221-251 54ingela.sjogren@koping.se

Cecilia Arbin, specialpedagog år 4-6
0221-258 20cecilia.arbin@koping.se

Mayleane Haffner, beteendevetare
0221-252 68mayleane.haffner@koping.se

Lärare

Ugglebacken, tel: 0221-256 57

Lena Ludwigsson, förskolelärare
lena.ludwigsson@koping.seCamilla Axelsson, förskolelärare
camilla.axelsson@koping.se

Nyckelpigan, tel: 076-516 45 55

Sari Persson, förskolelärare
sari.persson@koping.seFelicia Hirsikangas, förskolelärare
felica.hirsikangas@koping.seMaria Larsson, förskolelärare
maria.larsson1@koping.se

År 1, tel:0221-252 42
Helena Råberg, klasslärare 1A
helena.raberg@koping.seLouise Sidebäck, klasslärare år 1B
louise.sideback@koping.seSSusanne Lundgren, klasslärare 1C
susanne.lundgren@koping.seEvelina Edstam, resurslärare år 1
evelina.edstam@koping.seRonja Pettersson, resurslärare år 1
ronja.pettersson@koping.se

År 2, tel: 0221-253 53
Ulrica Brohme, klasslärare 2A
ulrica.brohme@koping.seIsabell Huggare, resurslärare år 2B
isabell.huggare@koping.seEva Österholm, klasslärare 2C
eva.osterholm@koping.seAnne Granqvist, resurslärare år 2
anne.granqvist@koping.se

År 3, tel: 0221-258 26
Kajsa Wretling, klasslärare 3A
kajsa.wretling@koping.seJohanna Lindblom, klasslärare 3B
johanna.lindblom@koping.seEmma Eklund, klasslärare 3Cemma.eklund@koping.seMaria Zetterquist, resurslärare år 3
maria.zetterquist@koping.seLorena Tairovska, resurslärare år 3
lorena.tairovska@koping.se

År 4
Sara Sjögren, klasslärare 4A
sara.sjogren@koping.seLena Sjöblom, klasslärare 4B
lena.sjoblom@koping.seEva Broberg, klasslärare 4B
eva.broberg@koping.seSandra Saari, klasslärare 4c
sandra.saari@koping.se

År 5, tel: 0221-253 29
Malin Pennerborn,
klasslärare 5A
malin.pennerborn@koping.se
Karolina Åkervall, klasslärare 5B
karolina.akervall@koping.seHelen Wahlstedt, klasslärare 5C
helen.wahlstedt@koping.seIda Smedberg, resurslärare år 5
ida.smedberg@koping.seMarcus Gymnig, resurslärare år 5
marcus.gymning@koping.se

År 6, tel: 0221-257 09
Gertie Kabo, klasslärare 6A
gertie.kabo@koping.seCecilia Brosäter, klasslärare 6B
cecilia.brosater@koping.seTina Hansson, resurslärare år 6
tina.hansson@koping.se

Språkis, tel: 0221-258 21
Lorin Yousef, sva-lärare
lorin.yousef@koping.seEva Josefsson, sva-lärare
eva.josefsson@koping.se

Studio 1-6, tel: 073-662 92 95

Madeleine Bernhardsson, lärare
madeleine.bernhardsson@koping.seBeatrice Eriksson, socialpedagog
beatrice.eriksson@koping.sePernilla Gustafsson, lärare
pernilla.gustafsson@koping.seMorgan Emet, socialpedagog
morgan.emet@koping.seMarcus Gymnig,lärare
marcus.gymning@koping.se

Slöjd, tel: 0221-252 21
Torbjörn Isaksson, trä- och metall år 3-6
torbjorn.isaksson@koping.seAnna Lindgren, textil år 3-6
anna.lindgren@koping.se

Idrott, tel: 076-516 47 21
Henrik Sjöblom, år 1-2
henrik.sjoblom@koping.seAndrius Kliore, år 3-6
andrius.kliore@koping.se

Musik
Torgny Hellberg
, år 1-6
torgny.hellberg@koping.se

Speciallärare
Ulla Strandberg
ulla.strandberg@koping.se

Scheeleskolan

Moderna språk år 6
Hanna Wigforss, tyska
Maher Gabrian, franska
Sonia Sandoval Fransson, spanska
Jaquie Nunez Perez,  spanska

Hemkunskap
Ulrika Sundström
Victoria Gunnarsson

Fritidspersonal Nyckelbergsskolan


Björnidet, tel: 0221-252 12
Mats Edberg
mats.edberg@koping.seCarina Farstad Ullvin
carina.farstadullvin@koping.seJohan Hammarstöm
johan.hammarstrom@koping.se

Ugglebacken, tel: 0221-256 57
Elin Viborg
elin.viborg@koping.seTheres Torvang
therese.torvang@koping.s

Himlabacken, tel: 0221-251 94
Daniel Johansson Strömberg
daniel.johanssonstromberg@koping.seMedeleine Hamrin
madeleine.hamrin@koping.se

Nyckelpigan,tel: 073-765 71 30
Malin Pettersson
malin.pettersson@koping.seHenrik Sjöblom
henrik.sjoblom@koping.se

Snoken, tel: 0221-252 07
Bexhet Ukelli

bexhet.ukelli@koping.seGabriel Youssef
gabriel.youssef@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: