Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Nyckelbergsskolan.

Anvar Jusefbegovic, rektor
0221-252 11anvar, jusufbegovic@koping.se

Erika Andersson, bitr rektor/utvecklingsledare
0221-259 49erika.andersson1@koping.se

Eva Holmberg, skoladministratör
0221-252 10eva.holmberg@koping.se

Erik Eklund, vaktmästare
0221-255 83erik.eklund@koping.se

Carina Sjögren, kurator
0221-252 18carina.sjogren@koping.se

Anneli Johnson, skolsköterska
0221-252 15anneli.johnsson@koping.se

Ingela Sjögren, specialpedagog F-år 3
0221-251 54ingela.sjogren@koping.se

Cecilia Arbin, specialpedagog år 4-6
0221-258 20cecilia.arbin@koping.se

Mayleane Haffner, beteendevetare
0221-252 68mayleane.haffner@koping.se

Lärare

Björnidet tel: 0221-252 12

Evelina Edstam ,förskolelärare
evelina.edstam@koping.seAgneta Karlsson, förskolelärare
agneta.karlsson2@koping.se

Ugglebacken, tel: 0221-256 57

Therese Torvang, förskoleläraretheres.torvang@koping.seLena Ludwigsson, förskolelärare
lena.ludwigsson@koping.seCamilla Axelsson, förskolelärare
camilla.axelsson@koping.se

Nyckelpigan, tel: 076-515 45 55
Kari Edelsvärd, förskolelärare
kari.edelsvard@koping.seHelena Råberg, förskolelärare
helena.raberg@koping.se

År 1, tel: 0221-253 53
Anne Granqvist, klasslärare 1A
anne.granqvist@koping.se

Elin Morén, klasslärare 1B
elin.moren@koping.se

Sari Gustafsson, klasslärare 1C
sari.gustafsson@koping.se

Louise Sidebäck, resurslärare år 1
louise.sideback@koping.se

År 2, tel: 0221-252 42
Madeleine Carlsson, klasslärare 2A
madeleine.carlsson@koping.se

Maria Zetterquist, klasslärare 2B
maria.zetterquist@koping.se

Eva Österholm, klasslärare 2C
eva.osterholm@koping.se

Jaqueline Nunez Perez, resurslärare år 2
jaqueline.nunezperez@koping.se

År 3, tel: 0221-258 26
Kajsa Wretling, klasslärare 3A
kajsa.wretling@koping.se

Johanna Lindblom,klasslärare 3B
johanna.lindblom@koping.se

Maria Lingsarve klasslärare 3C
maria.lingsarve@koping.se

Sandra Andersson, resurslärare år 3
sandra.andersson3@koping.se

År 4, tel: 0221-258 21
Lena Sjöblom, klasslärare 4A
lena.sjoblom@koping.se

Eva Broberg, klasslärare 4B
eva.broberg@koping.se

Sandra Erixon, klasslärare 4C
sandra.erixon@koping.se

Sara Sjögren, resurslärare år 4
sandra.sjogren@koping.se

År 5, tel: 0221-253 29
Karolina Åkervall, klasslärare 5A
karolina.akervall@koping.se

Ulrika Nyhlén, klasslärare 5B
ulrika.nyhlen@koping.se

Helen Wahlstedt, klasslärare 5C
helen.wahlstedt@koping.se

Marcus Gymning, resurslärare år 5
marcus.gymning@koping.se

År 6, tel: 0221-257 09
Ida Peterson, klasslärare 6A
ida.peterson@koping.se

Lona Domingos, klasslärare 6B
lorna.domingos@koping.se

Lorin Yousef, resurslärare år 6
lorin.yousef@koping.se

Lilla gruppen
Kompassen, tel: 073-662 92 95
Fyren, tel: 076-516 47 22
Ågärdsskolan, tel: 070-162 90 17

Åsa Norgren, socialpedagog
asa.norgren@koping.se

Roger Gustafsson, socialpedagog
roger.gustafsson@koping.se

Morgan Emet, socialpedagog
morgan.emet@koping.se

Madeleine Bernhardsson, socialpedagog
madeleine.bernhardsson@koping.se

Anna Lindgren-Törnqvist, socialpedagog
anna.lindgrentornqvist@koping.se

Anita Härnborg, socialpedagog
anita.harnborg@koping.se

Slöjd, tel: 0221-130 63
Anders Nyrén, trä- och metall år 3-6
anders.nyren@koping.seCatrine Kyngäs, textil år 3-6
catrine.kyngas@koping.se

Idrott, tel: 076-516 47 21
Jan Warvne, år 1-5
jan.warvne@koping.seLorna Domingos, år 6
lorna.domingos@koping.se

Musik
Torgny Hellberg
, år 1-6
torgny.hellberg@koping.se

Scheeleskolan

Moderna språk år 6
Sandra Rosendahl, tyska
Maher Gabrian, franska
Sonia Sandoval Fransson, spanska
Bianca Melo Ekström, spanska

Hemkunskap
Ulrika Sundström
Linn Magnusson


Fritidspersonal Nyckelbergsskolan

Björnidet, tel: 0221-252 12
Mats Edberg
mats.edberg@koping.seCarina Farstad Ullvin
carina.farstadullvin@koping.se

Ugglebacken, tel: 0221-256 57
Anna Wilhelmsson
anna.wilhelmsson@koping.seMaria Krisat
maria.krisat@koping.seElin Viborg
elin.viborg@koping.se

Himlabacken, tel: 0221-251 94
Daniel Johansson Strömberg
daniel.johanssonstromberg@koping.seMedeleine Hamrin
madeleine.hamrin@koping.se

Nyckelpigan,tel: 073-765 71 30
Malin Pettersson
malin.pettersson@koping.seHenrik Sjöblom
henrik.sjoblom@koping.se
Rävlyan,tel: 0221-259 25
Maritza Liljeström
maritza.liljestrom@koping.seJakob Bolin Åsman
jakob.bolinasman@koping.se

Snoken, tel: 0221-252 07
Johan Hammarstöm
johan.hammarstrom@koping.seBexhet Ukelli
bexhet.ukelli@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 28 november 2019

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal