Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

TypeError: Cannot read property "length" from null

Information om corona

Det sprids mycket information om det nya Corona-viruset, covid-19, just nu. Det kan vara svårt att veta vad som är sant och inte. Här hittar du uppdaterad och säkerställd information om coronaviruset.

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Nyckelbergsskolan.

Anvar Jusefbegovic, rektor
0221-252 11anvar, jusufbegovic@koping.se

Erika Andersson, bitr rektor/utvecklingsledare
0221-259 49erika.andersson1@koping.se

Eva Holmberg, skoladministratör
0221-252 10eva.holmberg@koping.se

Erik Eklund, vaktmästare
0221-255 83erik.eklund@koping.se

Carina Sjögren, kurator
0221-252 18carina.sjogren@koping.se

Anneli Johnson, skolsköterska
0221-252 15anneli.johnsson@koping.se

Ingela Sjögren, specialpedagog F-år 3
0221-251 54ingela.sjogren@koping.se

Cecilia Arbin, specialpedagog år 4-6
0221-258 20cecilia.arbin@koping.se

Mayleane Haffner, beteendevetare
0221-252 68mayleane.haffner@koping.se

Lärare

Björnidet tel: 0221-252 12

Evelina Edstam , förskolelärare
evelina.edstam@koping.seAgneta Karlsson, förskolelärare
agneta.karlsson2@koping.se

Ugglebacken, tel: 0221-256 57

Lena Ludwigsson, förskolelärare
lena.ludwigsson@koping.seCamilla Axelsson, förskolelärare
camilla.axelsson@koping.se

Nyckelpigan, tel: 076-516 45 55

Kari Edelsvärd, förskolelärare
kari.edelsvard@koping.seHelena Råberg, förskolelärare
helena.raberg@koping.se

År 1, tel: 0221-258 26

Kajsa Wretling, klasslärare 1A
kajsa.wretling@koping.seJohanna Lindblom,klasslärare 1B
johanna.lindblom@koping.seEmma Eklund klasslärare 1Cemma.eklund@koping.seAnna Lindgren-Törnqvist, resurslärare år 1
anna.lindgren-tornqvist@koping.se

År 2, tel: 0221-253 53

Anne Granqvist, klasslärare 1A
anne.granqvist@koping.seLouise Sidebäck, klasslärare år 1B
louise.sideback@koping.seSari Gustafsson, klasslärare 1C
sari.gustafsson@koping.seAnne-Sophie Persson, resurslärare år 1
anne-sophie.persson@koping.se

År 2, tel: 0221-252 42
Madeleine Carlsson, klasslärare 3A
madeleine.carlsson@koping.seMaria Zetterquist, klasslärare 3B
maria.zetterquist@koping.seEva Österholm, klasslärare 3C
eva.osterholm@koping.seUlrica Brohmé, resurslärare år 3
ulrica.brohme@koping.se

År 5, tel: 0221-257 09
Madeleine Bernhardsson, klasslärare 4Amadeleine.bernhardsson@koping.seSandra Andersson, klasslärare år 4B
sandra.andersson3@koping.seLorena Tairovska, resurslärare år 4
lorena.tairovska@koping.se

År 5, tel: 0221-258 21
Lena Sjöblom, klasslärare 5A
lena.sjoblom@koping.seEva Broberg, klasslärare 5B
eva.broberg@koping.seSara Sjögren, klasslärare 5C
sara.sjogren@koping.seSofi Forsberg, resurslärare år 5


År 6, tel: 0221-253 29
Karolina Åkervall, klasslärare 6A
karolina.akervall@koping.seMaria Wernersson, klasslärare 6B

Helen Wahlstedt, klasslärare 6C
helen.wahlstedt@koping.seMarcus Gymning, resurslärare år 5
marcus.gymning@koping.se

Språkis
Lorin Yousef, sva-lärare
lorin.yousef@koping.seEva Josefsson, sva-lärare
eva.josefsson@koping.se
Lilla gruppen
Kompassen, tel: 073-662 92 95
Fyren, tel: 076-516 47 22

Sandra Saari, lärare
sandra.saari@koping.seÅsa Norgren, socialpedagog
asa.norgren@koping.seMorgan Emet, socialpedagog
morgan.emet@koping.seAnita Härnborg, socialpedagog
anita.harnborg@koping.seRosa Lövling, elevassistentrosmari.lovling@koping.se

Slöjd, tel: 0221-130 63
Anders Nyrén, trä- och metall år 3-6
anders.nyren@koping.seTanja Regnér, textil år 3-6

Idrott, tel: 076-516 47 21

Daniel Johansson Strömberg, år 1-2
daniel.johanssonstromberg@koping.seJan Warvne, år 3-6
jan.warvne@koping.se

Musik
Torgny Hellberg
, år 1-6
torgny.hellberg@koping.se

Speciallärare
Ulla Strandberg
ulla.strandberg@koping.se

Scheeleskolan

Moderna språk år 6
Sandra Rosendahl, tyska
Maher Gabrian, franska
Sonia Sandoval Fransson, spanska
Bianca Melo Ekström, spanska

Hemkunskap
Ulrika Sundström
Linn Magnusson


Fritidspersonal Nyckelbergsskolan

Björnidet, tel: 0221-252 12
Mats Edberg
mats.edberg@koping.seCarina Farstad Ullvin
carina.farstadullvin@koping.seGabriel Youssef

Ugglebacken, tel: 0221-256 57
Elin Viborg
elin.viborg@koping.seTheres Torvang
therese.torvang@koping.se
Himlabacken, tel: 0221-251 94
Daniel Johansson Strömberg
daniel.johanssonstromberg@koping.seMedeleine Hamrin
madeleine.hamrin@koping.se

Nyckelpigan,tel: 073-765 71 30
Malin Pettersson
malin.pettersson@koping.seHenrik Sjöblom
henrik.sjoblom@koping.se
Snoken, tel: 0221-252 07
Johan Hammarstöm
johan.hammarstrom@koping.seBexhet Ukelli
bexhet.ukelli@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 11 augusti 2020

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal