Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Go to Google translate

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Nyckelbergsskolan.


Anvar Jusefbegovic, rektor
0221-252 11anvar, jusufbegovic@koping.se

Vakant, bitr rektor

Eva Holmberg, skoladministratör
0221-252 10eva.holmberg@koping.se

Erik Eklund, vaktmästare
0221-255 83erik.eklund@koping.se

Carina Sjögren, kurator
0221-252 18carina.sjogren@koping.se

Sandra Viklund, skolsköterska
0221-252 15sandra.viklund@koping.se

Ingela Sjögren, specialpedagog F-år 3
0221-251 54ingela.sjogren@koping.se

Cecilia Arbin, specialpedagog år 4-6
0221-258 20cecilia.arbin@koping.se

Mayleane Haffner, beteendevetare
0221-252 68mayleane.haffner@koping.se

Lärare

Björnidet tel: 0221-252 12

Evelina Edstam , förskolelärare
evelina.edstam@koping.seAgneta Karlsson, förskolelärare
agneta.karlsson2@koping.se

Ugglebacken, tel: 0221-256 57

Lena Ludwigsson, förskolelärare
lena.ludwigsson@koping.seCamilla Axelsson, förskolelärare
camilla.axelsson@koping.se

Nyckelpigan, tel: 076-516 45 55

Kari Edelsvärd, förskolelärare
kari.edelsvard@koping.seFelicia Hirsikangas, förskolelärare
felica.hirsikangas@koping.se

År 1, tel: 0221-253 53
Ulrica Brohme, klasslärare 3A
ulrica.brohme@koping.seMaria Zetterquist, klasslärare 3B
maria.zetterquist@koping.seEva Österholm, klasslärare 3C
eva.osterholm@koping.seIsabell Huggare, resurslärare år 3
isabell.huggare@koping.se

År 2, tel: 0221-258 26
Kajsa Wretling, klasslärare 2A
kajsa.wretling@koping.seJohanna Lindblom, klasslärare 2B
johanna.lindblom@koping.seEmma Eklund, klasslärare 2Cemma.eklund@koping.seMdeleine Bernhardsson, resurslärare år 1
madeleine.bernhardsson@koping.se

År 3, tel:0221-252 42
Anne Granqvist, klasslärare 3A
anne.granqvist@koping.seLouise Sidebäck, klasslärare år 3B
louise.sideback@koping.seSari Gustafsson, klasslärare 3C
sari.gustafsson@koping.seHelena Råberg, resurslärare år 3
helena.raberg@koping.se

År 4, tel: 0221-253 29
Karolina Åkervall, klasslärare 4B
karolina.akervall@koping.seMarcus Gymning, klasslärare 4A
marcus.gymning@koping.seHelen Wahlstedt, klasslärare 4C
helen.wahlstedt@koping.seIda Smedberg, resurslärare år 4
ida.smedberg@koping.se

År 5, tel: 0221-257 09
Gertie Kabo, klasslärare 5A
gertie.kabo@koping.seCecilia Brosäter, klasslärare 5B
cecilia.brosater@koping.seTina Hansson, resurslärare år 5
tina.hansson@koping.se

År 6, tel: 0221-258 21
Lena Sjöblom, klasslärare 6A
lena.sjoblom@koping.seEva Broberg, klasslärare 6B
eva.broberg@koping.seSara Sjögren, klasslärare 6C
sara.sjogren@koping.seLorena Tairovska, resurslärare år 6
lorena.tairovska@koping.se

Språkis, tel: 0221-258 21
Lorin Yousef, sva-lärare
lorin.yousef@koping.seEva Josefsson, sva-lärare
eva.josefsson@koping.se

Studio 1-6, tel: 073-662 92 95

Maria Wernersson, lärare
maria.wernersson@koping.se
Beatrice Eriksson, socialpedagog
beatrice.eriksson@koping.sePernilla Gustafsson, lärare
pernilla.gustafsson@koping.seMorgan Emet, socialpedagog
morgan.emet@koping.seElin Morén, lärareelin.moren@koping.se

U-klassen, tel: 0221-252 10

Anna Lindgren, lärare

Allaedine Musthapa, resurspedagog

 

Slöjd, tel: 0221-252 21
Peter Lööw, trä- och metall år 3-6
peter.loow@koping.seMuna Mohamed, textil år 3-6
muna.mohamed@koping.se

Idrott, tel: 076-516 47 21
Henrik Sjöblom, år 1-2
henrik.sjoblom@koping.seAndrius Kliore, år 3-6
andrius.kliore@koping.se

Musik
Torgny Hellberg
, år 1-6
torgny.hellberg@koping.se

Speciallärare
Ulla Strandberg
ulla.strandberg@koping.se

Scheeleskolan

Moderna språk år 6
Hanna Wigforss, tyska
Maher Gabrian, franska
Sonia Sandoval Fransson, spanska
Jaquie Nunez Perez,  spanska

Hemkunskap
Ulrika Sundström
Victoria Gunnarsson

Fritidspersonal Nyckelbergsskolan


Björnidet, tel: 0221-252 12
Mats Edberg
mats.edberg@koping.seCarina Farstad Ullvin
carina.farstadullvin@koping.seJohan Hammarstöm
johan.hammarstrom@koping.se

Ugglebacken, tel: 0221-256 57
Elin Viborg
elin.viborg@koping.seTheres Torvang
therese.torvang@koping.se

Himlabacken, tel: 0221-251 94
Daniel Johansson Strömberg
daniel.johanssonstromberg@koping.seMedeleine Hamrin
madeleine.hamrin@koping.se

 

Nyckelpigan,tel: 073-765 71 30
Malin Pettersson
malin.pettersson@koping.seHenrik Sjöblom
henrik.sjoblom@koping.seEmma Van Der Meer
emma.vandermeer@koping.se

 

Snoken, tel: 0221-252 07
Bexhet Ukelli

bexhet.ukelli@koping.seGabriel Youssef
gabriel.youssef@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: