Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

TypeError: Cannot read property "length" from null

Spridningen av coronaviruset stor i kommunen

Enligt Region Västmanland är spridningen av covid-19 fortfarande stor i Köping. Det är viktigt att vi värnar om våra riskgrupper och följer de nationella råd som Regeringen och Folkhälsomyndigheten beslutat om.

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar
    #siteLink($site)

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Nyckelbergsskolan.


Anvar Jusefbegovic, rektor
0221-252 11anvar, jusufbegovic@koping.se

Erika Andersson, bitr rektor/utvecklingsledare
0221-259 49erika.andersson1@koping.se

Eva Holmberg, skoladministratör
0221-252 10eva.holmberg@koping.se

Erik Eklund, vaktmästare
0221-255 83erik.eklund@koping.se

Carina Sjögren, kurator
0221-252 18carina.sjogren@koping.se

Anneli Johnson, skolsköterska
0221-252 15anneli.johnsson@koping.se

Ingela Sjögren, specialpedagog F-år 3
0221-251 54ingela.sjogren@koping.se

Cecilia Arbin, specialpedagog år 4-6
0221-258 20cecilia.arbin@koping.se

Mayleane Haffner, beteendevetare
0221-252 68mayleane.haffner@koping.se

Lärare

Björnidet tel: 0221-252 12

Evelina Edstam , förskolelärare
evelina.edstam@koping.seAgneta Karlsson, förskolelärare
agneta.karlsson2@koping.se

Ugglebacken, tel: 0221-256 57

Lena Ludwigsson, förskolelärare
lena.ludwigsson@koping.seCamilla Axelsson, förskolelärare
camilla.axelsson@koping.se

Nyckelpigan, tel: 076-516 45 55

Kari Edelsvärd, förskolelärare
kari.edelsvard@koping.seHelena Råberg, förskolelärare
helena.raberg@koping.se

År 1, tel: 0221-258 26
Kajsa Wretling, klasslärare 1A
kajsa.wretling@koping.seJohanna Lindblom,klasslärare 1B
johanna.lindblom@koping.seEmma Eklund klasslärare 1Cemma.eklund@koping.sePernilla Gustafsson, resurslärare år 1
pernilla.gustafsson@koping.se

År 2, tel: 0221-253 53
Anne Granqvist, klasslärare 1A
anne.granqvist@koping.seLouise Sidebäck, klasslärare år 1B
louise.sideback@koping.seSari Gustafsson, klasslärare 1C
sari.gustafsson@koping.seAnne-Sophie Persson, resurslärare år 1
anne-sophie.persson@koping.se

År 3, tel: 0221-252 42
Madeleine Carlsson, klasslärare 3A
madeleine.carlsson@koping.seMaria Zetterquist, klasslärare 3B
maria.zetterquist@koping.seEva Österholm, klasslärare 3C
eva.osterholm@koping.seUlrica Brohmé, resurslärare år 3
ulrica.brohme@koping.se

År 4, tel: 0221-257 09
Madeleine Bernhardsson, klasslärare 4Amadeleine.bernhardsson@koping.seCecilia Brosäter, klasslärare år 4B
cecilia.brosater@koping.seGertie Kabo, resurslärare år 4
gertie.kabo@koping.seAnna Lindgren-Törnqvist, resurs år 4
anna.lindgren-tornqvist@koping.se

År 5, tel: 0221-258 21
Lena Sjöblom, klasslärare 5A
lena.sjoblom@koping.seEva Broberg, klasslärare 5B
eva.broberg@koping.seSara Sjögren, klasslärare 5C
sara.sjogren@koping.seLorena Tairovska, resurslärare år 5
lorena.tairovska@koping.se

År 6, tel: 0221-253 29
Karolina Åkervall, klasslärare 6A
karolina.akervall@koping.seMaria Wernersson, klasslärare 6B
maria.wernersson@koping.seHelen Wahlstedt, klasslärare 6C
helen.wahlstedt@koping.seMarcus Gymning, resurslärare år 6
marcus.gymning@koping.se

Språkis
Lorin Yousef, sva-lärare
lorin.yousef@koping.seEva Josefsson, sva-lärare
eva.josefsson@koping.se
Studio 1-6, tel: 073-662 92 95

Sandra Saari, lärare
sandra.saari@koping.seBeatrice Eriksson, socialpedagog
beatrice.eriksson@koping.seÅsa Norgren, socialpedagog
asa.norgren@koping.seMorgan Emet, socialpedagog
morgan.emet@koping.seAnita Härnborg, socialpedagog
anita.harnborg@koping.seRosa Lövling, elevassistentrosmari.lovling@koping.se

Slöjd, tel: 0221-130 63
Jörgen Danielsson, trä- och metall år 3-6
jorgen.danielsson@koping.seTanja Regnér, textil år 3-6
tanja.regner@koping.se

Idrott, tel: 076-516 47 21

Anne-Sophie Persson, år 1-2
anne-sophie.persson@koping.seSofi Forsberg, år 3-6
sofi.forsberg@koping.se

Musik
Torgny Hellberg
, år 1-6
torgny.hellberg@koping.se

Speciallärare
Ulla Strandberg
ulla.strandberg@koping.se

Scheeleskolan

Moderna språk år 6
Sandra Rosendahl, tyska
Maher Gabrian, franska
Sonia Sandoval Fransson, spanska
Yolanda Ahlén Belkis,  spanska

Hemkunskap
Ulrika Sundström
Victoria Gunnarsson

Fritidspersonal Nyckelbergsskolan

Björnidet, tel: 0221-252 12
Mats Edberg
mats.edberg@koping.seCarina Farstad Ullvin
carina.farstadullvin@koping.seGabriel Youssef
gabriel.youssef@koping.se

Ugglebacken, tel: 0221-256 57
Elin Viborg
elin.viborg@koping.seTheres Torvang
therese.torvang@koping.se
Himlabacken, tel: 0221-251 94
Daniel Johansson Strömberg
daniel.johanssonstromberg@koping.seMedeleine Hamrin
madeleine.hamrin@koping.se

Nyckelpigan,tel: 073-765 71 30
Malin Pettersson
malin.pettersson@koping.seHenrik Sjöblom
henrik.sjoblom@koping.se
Snoken, tel: 0221-252 07
Johan Hammarstöm
johan.hammarstrom@koping.seBexhet Ukelli
bexhet.ukelli@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: