Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar
    #siteLink($site)

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personalen på Karlbergsskolan.

Skolledning

Rektor

Cecilia Binbach
0221-251 02cecilia.binbach@koping.se

Biträdande rektor

Cecilia Lindskog
0221-251 03cecilia.lindskog@koping.se

Övrig personal

Alan Kalabic (KAA)
Lärare
0221-258 86 allan.kalabic@koping.se

Anisley Laguardia Betancourt (BEA)
Lärare
0221-258 34anisley.betancourt@koping.se

Anna Magnusson Gardelin (GAA)
Lärare
0221-258 86anna.gardelin@koping.se

Ann-Charlotte Pettersson (PEA)
Fritidspedagog
0221-251 06anne-charlotte.pettersson@koping.se

Camilla Anderson (ANC)
Skolsköterska
0221-251 37camilla.andersson1@koping.se

Carola Carlmarker (CAC)
Lärare
0221-258 33carola.carlmarker@koping.se

Charlie Pettersson (PEC)
Lärare
0221-258 34charlie.pettersson@koping.se

Charlotte Jansson (JAC)
Lärare
0221-258 86charlotte.jansson@koping.se


Chatarina Geidemark (GEC)
Lärare
0221-258 52chatarina.geidemark@koping.se

Dobrila Sandblom (SAD)
Lärare
0221-258 33dobrila.sandblom@koping.se

Elin Jatko (JAE) (Föräldraledig)
Lärare
0221-258 34elin.jatko@koping.se

Emelie Vidman (VIE)
Lärare, lilla gruppen
0221-257 07emelie.widman@koping.se

Emma Darzins (DAE)
Intendent
0221-251 10emma.darzins@koping.se

Erik Magnusson (MAE)
Lärare
0221-258 34erik.magnusson@koping.se

Gustaf Persson (PEG)
Lärare
0221-258 33gustaf.persson@koping.se

Hans Hökförs (HÖH)
Lärare
0221-258 86hans.hokfors@koping.se

Heidi Öijar Jansson (OIH)
Lärare
0221-258 33heidi.oijarjansson@koping.se

Helli Salminen (SAH)
Lärare
0221-258 33helli.salminen@koping.se

Henrik Lundberg (LUH)
Lärare
0221-258 34henrik.lundberg@koping.se

Ingela Tibblin (TII)
Lilla undervisningsgruppen
0221-257 07ingela.tibblin@koping.se

Irmi Broscheit (BRI)
Lärare
0221-258 34irmi.broscheit@koping.se

Ivan Takacs (TAI)
Lärare
0221-258 33ivan.takacs@koping.se

Jessica Roininen (ROJ)
Lärare
0221-258 86jessica.roininen@koping.se

Johan Karlsson (KAJ)
Lärare
0221-258 33johan.karlsson@koping.se

Johan Lantz (LAJ)
Lärare
0221-258 33johan.lantz@koping.se

Jon Larsson (LAJO)
Lärare
0221-258 33jon.larsson@koping.se


Josefine Nilsson (NIJ)
Lärare
0221-258 33josefine.nilsson@koping.se

Kajsa Bockholt (BOK)
Lärare
0221-258 34kajsa.bockholt@koping.se

Karin Waldemarsson (VNK)
Lärare
0221-258 34karin.waldemarsson@koping.se

Kerstin Adolfsson (ADK)
Lärare
0221-258 86kerstin.adolfsson@koping.se

Kerstin Ekholm (EKK)
Skolkurator
0221-251 35kerstin.ekholm@koping.se

Lars-Uno Wiman (WIL)
Vaktmästare
0221-251 63lars-uno.wiman@koping.se

Linda Eriksson (ERL)
Lärare
0221-252 41linda.eriksson3@koping.se

Magdalena Danielsson (DAM)
Lärare med stödfunktion
0221-258 52magdalena.danielsson@koping.se

Magdalena Jogevall (JOM)
Lärare
0221-258 34magdalena.jogevall@koping.se

Magnus Wikström (WIM)
Lärare
0221-258 33magnus.wikstrom@koping.se

Maj Holst (HOM)
Elevassistent
0221-257 07maj.holst@koping.se

Maria Jersby (JEM)
Lärare
0221-258 86maria.jersby@koping.se
Maria Liljedahl
Lärare
0221-257 07maria.liljedahl@koping.se


Maria Strömberg (STM)
Fritidspedagog
0221-251 06maria.stromberg@koping.se

Marina Martinelli (MAM)
Speciallärare matematikutveckling
0221-258 52marina.martinelli@koping.se

Marjo Leskinen Elian (ELM)
Lärare
0221-258 52marjo.elian@koping.se

Martina Edberg (EDM)
Skolbibliotekarie & lärare
0221-252 43martina.edberg@koping.se

Mathias Karlsson (KNM)
Lärare
0221-258 34mathias.karlsson2@koping.se

Maya Axelsson Kaltak (KAM)
Resurs
0221-258 34maya.axelssonkaltak@koping.se

Ola Spång (SPO)
Lärare
0221-257 07ola.spang@koping.se

Per Granberg (GRP)
Lärare
0221-258 86per.granberg@koping.se


Petra Forsberg (FOP)
Lärare
0221-258 34petra.forsberg@koping.se

Renée Hjalmarsson (HJR)
Elevassistent
0221-258 33renee.hjalmarsson@koping.se

Roger Wellert (WER)
Lärare
0221-258 33roger.wellert@koping.se


Samiha Gabarian (MAS)
Studiehandledare
0221-258 33samiah.gabarian@koping.se

Sanne Damm (DAS)
Studie- och yrkesvägledare
0221-251 09sanne.damm@koping.se

Simon Habte (HAS)
0221-258 86simon.habte@koping.se


Stina Eriksson (ERS)
Lärare
0221-258 34stina.eriksson@koping.se

Veronica Sogge (SOV)
Skoladministratör
0221-251 00veronica.sogge@koping.se

Ylva Sundström (SUY)
Specialpedagog
0221-251 12ylva.sundstrom@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 26 augusti 2020

Kontakt

Karlbergsskolan

Theodor Dahls gata 3

Karlbergsskolan
731 85 Köping