Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Go to Google translate

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personalen på Karlbergsskolan.

Skolledning

Rektor

Cecilia Binbach
0221-251 02cecilia.binbach@koping.se

Biträdande rektor

Cecilia Lindskog
0221-251 03cecilia.lindskog@koping.se

Övrig personal

Alan Kalabic (KAA)
Lärare
0221-258 86 allan.kalabic@koping.se

Anisley Laguardia Betancourt (BEA)
Lärare
0221-258 34anisley.betancourt@koping.se

Anna Magnusson Gardelin (GAA)
Lärare
0221-258 86anna.gardelin@koping.se

Anne-Charlotte Pettersson (PEA)
Fritidspedagog
0221-251 06anne-charlotte.pettersson@koping.se

Assrar Hamid (HAA)
Lärare
0221-258 34assrar.hamid@koping.se
Camilla Anderson (ANC)
Skolsköterska
0221-251 37camilla.andersson1@koping.se

Carola Carlmarker (CAC)
Lärare
0221-258 33carola.carlmarker@koping.se

Charlotte Jansson (JAC)
Lärare
0221-258 86charlotte.jansson@koping.se


Dobrila Sandblom (SAD)
Lärare
0221-258 33dobrila.sandblom@koping.se

Elin Lind Jatko (LIE)
Lärare
0221-258 34elin.jatko@koping.se

Erik Magnusson (MAE)
Lärare
0221-258 34erik.magnusson@koping.se

Fernando Rocabado
Elevcoach
0221-258 34fernando.rocabado@koping.se

Gustaf Persson (PEG)
Lärare
0221-258 33gustaf.persson@koping.se

Hans Hökförs (HÖH)
Lärare
0221-258 86hans.hokfors@koping.se

Heidi Öijar Jansson (OIH)
Lärare
0221-258 33heidi.oijarjansson@koping.se

Helli Salminen (SAH)
Lärare
0221-258 33helli.salminen@koping.se


Ingela Tibblin (TII)
Lärare
0221-257 07ingela.tibblin@koping.se

Ivan Takacs (TAI)
Lärare
0221-258 33ivan.takacs@koping.se

Johan Karlsson (KAJ)
Lärare
0221-258 33johan.karlsson@koping.se

Johan Lantz (LAJ)
Lärare
0221-258 33johan.lantz@koping.se

Jon Larsson (LAJO)
Lärare
0221-258 33jon.larsson@koping.se
Josefin Björnberg (BJJ)
Lärare
0221-258 34josefin.bjornberg@koping.se


Josefine Nilsson (NIJ)
Lärare
0221-258 33josefine.nilsson@koping.se

Karin Waldemarsson (VNK)
Lärare
0221-258 34karin.waldemarsson@koping.se

Kerstin Adolfsson (ADK)
Lärare
0221-258 86kerstin.adolfsson@koping.se

Kerstin Ekholm (EKK)
Skolkurator
0221-251 35kerstin.ekholm@koping.se

Lars-Uno Wiman (WIL)
Vaktmästare
0221-251 63lars-uno.wiman@koping.se

Linda Arne
Studie- och yrkesvägledare0221-251 09linda.arne@koping.se
Linda Eriksson (ERL)
Lärare
0221-252 41linda.eriksson3@koping.se

Linnea Tibblin (TIB)
Lärare
0221-258 34linnea.tibblin@koping.se


Magdalena Danielsson (DAM)
Lärare med stödfunktion
0221-258 52magdalena.danielsson@koping.se

Magdalena Jogevall (JOM)
Lärare
0221-258 34magdalena.jogevall@koping.se

Magnus Wikström (WIM)
Lärare
0221-258 33magnus.wikstrom@koping.se

Maria Jersby (JEM)
Lärare
0221-258 86maria.jersby@koping.se
Maria Liljedahl
Lärare
0221-257 07maria.liljedahl@koping.se


Maria Strömberg (STM)
Fritidspedagog
0221-251 06maria.stromberg@koping.se

Marina Martinelli (MAM)
Speciallärare matematikutveckling
0221-258 52marina.martinelli@koping.se

Marjo Leskinen Elian (ELM)
Lärare
0221-258 52marjo.elian@koping.se

Martina Edberg (EDM)
Skolbibliotekarie & lärare
0221-258 34martina.edberg@koping.se


Max Blom (MBL)
Elevassistent
0221-258 86max.blom@koping.se


Michael Wennermo (WEM)
Lärare0221-258 86

michael.wennermo@koping.se


Per Granberg (GRP)
Lärare
0221-258 86per.granberg@koping.se


Petra Forsberg (FOP)
Lärare
0221-258 34petra.forsberg@koping.se

Renée Hjalmarsson (HJR)
Elevassistent
0221-258 33renee.hjalmarsson@koping.se

Roger Wellert (WER)
Lärare
0221-258 33roger.wellert@koping.se


Samiha Gabarian (MAS)
Studiehandledare
0221-258 33samiah.gabarian@koping.se

Simon Habte (HAS)
0221-258 86simon.habte@koping.se

Veronica Sogge (SOV)
Skoladministratör
0221-251 00veronica.sogge@koping.se

Ylva Sundström (SUY)
Specialpedagog
0221-251 12ylva.sundstrom@koping.se

Yolanda Ahlén (AHY)
Lärare
yolanda.ahlen@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad:

Kontakt

Karlbergsskolan

Theodor Dahls gata 3

Karlbergsskolan
731 85 Köping