Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personalen på Karlbergsskolan.

Skolledning

Rektor

Cecilia Binbach
0221-251 02cecilia.binbach@koping.se

Biträdande rektor

Cecilia Lindskog
0221-251 03cecilia.lindskog@koping.se

Övrig personal

Alan Kalabic (KAA)
Lärare
0221-258 86 allan.kalabic@koping.se

Anisley Laguardia Betancourt (BEA)
Lärare
0221-258 34anisley.betancourt@koping.se

Anna Magnusson Gardelin (GAA)
Lärare
0221-258 86anna.gardelin@koping.se

Anna Hjertzell (HJA)
Lärare
0221-258 33anna.hjertzell@koping.se

Ann-Charlotte Pettersson (PEA)
Fritidspedagog
0221-251 06anne-charlotte.pettersson@koping.se

Birgit Zackrisson (ZAB)
Klassasistent
0221-258 86birgit.zackrisson@koping.se

Camilla Anderson (ANC)
Skolsköterska
0221-251 37camilla.andersson1@koping.se

Carola Carlmarker (CAC)
Lärare
0221-258 33carola.carlmarker@koping.se

Charlotte Jansson (JAC)
Lärare
0221-258 86charlotte.jansson@koping.se

Chatarina Geidemark (GEC)
Lärare
0221-258 52chatarina.geidemark@koping.se

Dobrila Sandblom (SAD)
Lärare
0221-258 33dobrila.sandblom@koping.se

Elin Jatko (JAE)
Lärare
0221-258 34elin.jatko@koping.se

Emma Darzins (DAE)
Intendent
0221-251 10emma.darzins@koping.se

Erik Magnusson (MAE)
Lärare
0221-258 34erik.magnusson@koping.se

Gustaf Persson (PEG)
Lärare
0221-258 33gustaf.persson@koping.se

Hans Hökförs (HÖH)
Lärare
0221-258 86hans.hokfors@koping.se

Heidi Öijar Jansson (OIH)
Lärare
0221-258 33heidi.oijarjansson@koping.se

Helli Salminen (SAH)
Lärare
0221-258 33helli.salminen@koping.se

Ingela Tibblin (TII)
Lilla undervisningsgruppen
0221-257 07ingela.tibblin@koping.se

Irmi Broscheit (BRI)
Lärare
0221-258 34irmi.broscheit@koping.se

Ivan Takacs (TAI)
Lärare
0221-258 33ivan.takacs@koping.se

Jessica Roininen (ROJ)
Lärare
0221-258 86jessica.roininen@koping.se

Joel Nilson (NIJO)
Lärare
0221-258 33joel.nilson@koping.se

Johan Karlsson (KAJ)
Lärare
0221-258 33johan.karlsson@koping.se

Johan Lantz (LAJ)
Lärare
0221-258 33johan.lantz@koping.se

Josefine Nilsson (NIJ)
Lärare
0221-258 33josefine.nilsson@koping.se

Kajsa Bockholt (BOK)
Lärare
0221-258 34kajsa.bockholt@koping.se

Karin Waldemarsson (VNK) (föräldraledig)
Lärare
0221-258 34karin.waldemarsson@koping.se

Kerstin Adolfsson (ADK)
Lärare
0221-258 86kerstin.adolfsson@koping.se

Kerstin Ekholm (EKK)
Skolkurator
0221-251 35kerstin.ekholm@koping.se

Lars-Uno Wiman (WIL)
Vaktmästare
0221-251 63lars-uno.wiman@koping.se

Linda Eriksson (ERL)
Lärare
0221-252 41linda.eriksson3@koping.se

Linnea Tibblin (TIL)
Lärare
0221-258 86linnea.tibblin@koping.se

Magdalena Danielsson (DAM)
Lärare med stödfunktion
0221-258 52magdalena.danielsson@koping.se

Magdalena Jogevall (JOM)
Lärare
0221-258 34magdalena.jogevall@koping.se

Magnus Danielsson (DIM)
Lärare
0221-258 86magnus.danielsson@koping.se

Magnus Wikström (WIM)
Lärare
0221-258 33magnus.wikstrom@koping.se

Maj Holst (HOM)
Elevassistent
0221-257 07maj.holst@koping.se

Maria Jersby (JEM)
Lärare
0221-258 86maria.jersby@koping.se

Maria Strömberg (STM)
Fritidspedagog
0221-251 06maria.stromberg@koping.se

Marina Martinelli (MAM)
Speciallärare matematikutveckling
0221-258 52marina.martinelli@koping.se

Marjo Leskinen Elian (ELM)
Lärare
0221-258 52marjo.elian@koping.se

Martina Edberg (EDM)
Skolbibliotekarie
0221-252 43martina.edberg@koping.se

Maya Axelsson Kaltak (KAM)
Resurs
0221-258 34maya.axelssonkaltak@koping.se

Mikko Aarnio (AAM)
Lärare
0221-258 34mikko.aarnio@koping.se

Ola Spång (SPO)
Lärare
0221-257 07ola.spang@koping.se

Petra Forsberg (FOP)
Lärare
0221-258 34petra.forsberg@koping.se

Petra Lindgren (LIP)
Lärare
0221-258 33petra.lindgren@koping.se

Renée Hjalmarsson (HJR)
Elevassistent
0221-258 33renee.hjalmarsson@koping.se

Samiha Gabarian (MAS)
Studiehandledare
0221-258 33samiah.gabarian@koping.se

Sanne Damm (DAS)
Studie- och yrkesvägledare
0221-251 09sanne.damm@koping.se

Thorbjörn Widerström (WIT)
Lärare
0221-258 33thorbjorn.widerstrom@koping.se

Veronica Sogge (SOV)
Skoladministratör
0221-251 00veronica.sogge@koping.se

Ylva Sundström (SUY)
Specialpedagog
0221-251 12ylva.sundstrom@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 10 december 2019

Kontakt

Karlbergsskolan

Theodor Dahls gata 3

Karlbergsskolan
731 85 Köping

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal