Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Go to Google translate

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Scheeleskolan.

Rektor

Jessica Ambjörn
Telefon: 0221-252 01
E-post: jessica.ambjorn@koping.se

Biträdande rektor

Yvette Folin
Telefon: 0221-252 02
E-post: yvette.folin@koping.se

Expeditionen

Carola Löding
Telefon: 0221-252 00
E-post: scheeleskolan@koping.se

Övrig personal

Tiyodora Abdulahad (ABT)
Lärare modersmål arabiska
Telefon: 0221-252 05
E-post: tiyodora.abdulahad@koping.se

Akan Halenur
Lärare ma
Telefon: 0221-252 05
E-mail: halenur.akan@koping.se

Rania Al Homsi
Lärare ma
Telefon: 0221-252 05
E-post: rania.alhomsi@koping.se

Isabelle Arbin, arbetslagledare år 9
Lärare sv och so
Telefon: 0221-252 34
E-post: isabelle.arbin@koping.se

Risha Bahram (BAR)
Elevassistent
Telefon: 0221-252 00
E-post: risha.bahram@koping.se

Jimmy Bladh (BLJ), arbetslagledare år 9
Lärare sv och so
Telefon: 0221-252 05
E-post: jimmy.bladh@koping.se

Peter Bärehag, (BÄP)
Specialpedagog
Telefon: 0221-256 91
E-post: peter.barehag@koping.se

Annelie Dahlgren (DAA)
Bilblioteket
Telefon: 0221-256 80
E-post: annelie.dahlgren@koping.se

Erik Einan (EIE)
Lärare so och en
Telefon: 0221-252 05
E-post: erik.einan@koping.se

Jeanette Elf (ELJ)
Lärare sv och so
Telefon: 0221-252 39
E-post: jeanette.elf@koping.se

Göran Eriksson (ERG)
Lärare träslöjd
Telefon: 0221-130 63
E-post: goran.eriksson@koping.se

Susanne Ferm (FMS)
Lärare ma och no
Telefon: 0221-252 36
E-post: susanne.ferm@koping.se

Peter Finger (FIP)
Lärare so och eng
Telefon: 0221-252 39
E-post: peter.finger@koping.se

Maher Gabarian (GAS)
Lärare moderna språk franska
Telefon: 0221-252 34
E-post: maher.gabarian@koping.se

Markus Gerhardsson
Lärare
Telefon: 0221-25236
E-post: markus.gerhardsson @koping.se

Victoria Gunnarsson
Lärare hem och konsumentkunskap
Telefon: 0221-715 91
E-post: victoria.gunnarsson@koping.se

Lotta Gustafsson Karresmaa (GKL)
Lärare bild
Telefon: 0221-252 39
E-post: lotta.g.karresmaa@koping.se

Åsa Halldén (HAÅ)
Lärare svenska och so
Telefon: 0221-252 05
E-post: asa.hallden@koping.se

Lena Jonsson (JOL)
Elevassistent
Telefon: 0221-252 39
E-post: lena.jonsson@koping.se

Nina Lax (LAN)
Lärare no och schemaläggare
Telefon: 0221-252 05
E-post: nina.lax@koping.se

Seppo Laakso (LAS)
Lärare förberedelseklass
Telefon: 0221-252 32
E-post: seppo.laakso@koping.se

Johanna Lindbom (LIJ)
Lärare so, sv och en
Telefon: 0221-252 34
E.post: johanna.lindbom@koping.se

Emelie Loord Sundh
Lärare sv
Telefon: 0221-252 39
emelie.loordsundh@koping.se

Anna Lund
Skolsköterska
Telefon: 0221-253 15
anna.lund@koping.se

Lisa Mahoro
Socialpedagog
Telefon: 0221-252 00
E-post: lisa.mahoro@koping.se

Rickard Melin
Vaktmästare
Telefon: 073-699 51 80
E-post: rickard.melin@koping.se

Jaquelin Nunez Perez
Lärare spanska
Telefon: 0221-252 34
E-post: jaquelin.nunezperez@koping.se

Amina Nordlundh (NOA)
Studiehandledare Somaliska, lärare i eng
Telefon: 0221-252 05
E-post: amina.nordlundh@koping.se

Kalle Nyman
Lärare moderna språkval tyska och no
Telefon: 0221-252 39
E-post: kalle.nyman@koping.se

Ulrika Nälsén (NÄU)
Lärare musik och eng
Telefon: 0221-252 05
E-post: ulrika.nalsen@koping.se

Karin Olsson (OLK)
Lärare musik och matematik
Telefon: 0221-252 39
E-post: karin.olsson@koping.se

Carina Persson
Elevassistent
Telefon: 073-699 51 89
E-post: carina.persson2@koping.se

Liselott Persson (PEL)
Elevassistent och IT-ansvarig
Telefon: 073-699 51 06
E-post: liselott.persson@koping.se

Eva Rapp Bengtsson (RAE)
Elevassistent
Telefon: 0221-252 34
E-post: eva.rapp-bengtsson@koping.se

Filip Rensfeldt
Lärare sv och so
Telefon: 0221-252 05
E-post: filip.rensfeldt@koping.se

Annika Risberg (RIA)
Fritidsledare, chillroom
Telefon: 0221-253 10
E-post: annika.risberg2@koping.se

Helena Sandberg (SAH)
Lärare textilslöjd
Telefon: 0221-252 21
E-post: helena.sandberg@koping.se

Markus Salin (SAM)
Lärare idrott och ma
Telefon: 0221-252 22
E-post: markus.sahlin@koping.se

Sonia Sandoval Fransson (SFS)
Lärare moderna språkval spanska, ma och fy
Telefon: 0221-252 05
E-post: sonia.fransson@koping.se

Tracy Schankin
Lärare eng
Telefon: 0221-252 39
E-post: tracy.schankin@koping.se

Carl Schultz Söderblom
Lärare sva
Telefon: 0221-252 05
E-post: carl.schultzsoderblom@koping.se

Ida Solin
Lärare so och sv
Telefon: 0221-252 34
E-post: ida.sohlin@koping.se

Marcus Store
Elevassistent
Telefon:
E-post: marcus.store@koping.se

Ulrika Sundström (SUU)
Lärare i hem- och konsumentkunskap
Telefon: 0221-715 91
E-post: ulrika.sundstrom@koping.se

Camilla Svärd (SVC)
Specialpedagog, lärare i matematik
Telefon: 073-699 60 52
E-post: camilla.svard@koping.se

Hanna Thunberg (THH)
Lärare sv och ma. Arbetslagledare år 9
Telefon: 0221-252 39
E-post: hanna.thunberg@koping.se

Markus Tielinen
Kurator
Telefon: 0221-252 31
E-post: markus.tielinen@koping.se

Beatrice Westerlund (WEB)
Lärare no och ma
Telefon: 0221-252 34
E-post: beatrice.westerlund@koping.se

Robert Ågren (AGR)
Elevassistent, Slussen
Telefon: 0221-252 37
E-post: robert.agren2@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: