Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

Lars Fallqvist, rektor
lars.fallqvist@koping.se0221-256 28
Marina Falck, biträdande rektor
marina.falck@koping.se0221-259 42

Specialpedagog, vakant

Ingela Lennartsson, förskollärare
ingela.lennartsson@koping.se0221-62 50 31

Eva Granberg, lärare
eva.granberg@koping.se0221-62 50 33

Leif Holgersson, fritidspedagog
leif.holgersson@koping.se0221-62 50 32

Dawit Teferi, fritidspedagog
dawit.teferi@koping.se0221-62 50 32
Risto Puotiniemi, vaktmästare
risto.puotiniemi@koping.se0221-256 27


Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 28 november 2019

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal