Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

TypeError: Cannot read property "length" from null

Skärpta regionala restriktioner gäller

Enligt Region Västmanland är spridningen av covid-19 just nu stor i Köping och i Västmanland. Skärpta lokala restriktioner gäller till och med 2 maj. Det är viktigt att vi värnar om våra riskgrupper och följer de nationella råd som Regeringen och Folkhälsomyndigheten beslutat om.

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Munktorpsskolan

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Munktorpsskolan

Skolledning

Rektor,
Linda Kjellman
Telefon: 0221-62 60 10
E-post: linda.kjellman@koping.se

Admistratör
Marja-Leena Moilanen
Telefon: 0221-258 84
E-post: marja-leena.moilanen@koping.se

Vaktmästare
Michael Lundberg
Telefon: 0221-258 84
E-post: michael.lundberg@koping.se

Personal

Karolina Eklund, specialpedagog
E-post karolina.eklund@koping.se

Madelen Hesselbäck, kurator föräldraledig
E-post: madelen.hesselback@koping.se

Markus Tielinen,kurator
E-post: markus.tielinen@koping.se

Birgitta Söderberg-Larsson, lärare
E-post: birgitta.soderberg@koping.se

Josefin Faijent, lärare
E-post: josefin.karlsson@koping.se

Ulrica Airaksinen, lärare
E-post: ulrica.airaksinen@koping.se

Malin Olsson, lärare
E-post: malin.olsson@koping.se

Jenny Forsman, lärare
E-post: jenny.forsman@koping.se

Willy Wång, lärare
E-post willy.wang@koping.se

Maria Franzén, lärare
E-post: maria.franzen@koping.se

Maja Tegnelid, lärare
E-post: maja.tengelid@koping.se

Victoria Persson, lärare
E-post: victoria.persson@koping.se 

Eva Lord, lärare
E-post: eva.lord@koping.se

Stina Eriksson, lärare
E-post: stina.eriksson@koping.se

Robin Bertilsson, elevassistent
E-post: robert.bertilsson@koping.se

Camilla Simonsson, rastvärd/resurs
E-post: camilla.simonsson@koping.se

Josefin Gripenberth, idrottslärare
E-post: josefin.gripenberth@koping.se

Åsa Heljeberg, textil- och bildlärare
E-post asa.heljeberg@koping.se

Magnus Kumlin, lärare slöjd (trä och metall)
E-post magnus.kumlin@koping.se

Catharina Nordström
E-post: catharina.nordstrom@koping.se


Fritidshem

Eva-Lotta Nikka
E-post: lotta.nikka@koping.se

Eva Larsson Lundgren
E-post: eva.larsson-lundgren@koping.se

Marie Åhman
E-post:marie.ahman@koping.se

Frida Ström , tjänstledig
E-post: frida.strom@koping.se

Tobias Lönnqvist

E-post:tobias.lonnqvist@koping.se


Sidansvarig:

Senast uppdaterad: