Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Munktorpsskolan

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Munktorpsskolan

Skolledning

Rektor, enhetschef
Linda Olovsson
Telefon: 0221-62 50 10
E-post: linda.olovsson@koping.se

Admistratör
Marja-Leena Moilanen
Telefon: 0221-258 84
E-post: marja-leena.moilanen@koping.se

Vaktmästare
Bengt Holmström
Telefon: 0221-258 84
E-post: bengt.holmstrom@koping.se

Personal

Karolina Eklund, specialpedagog
E-post karolina.eklund@koping.se

Madelen Hesselbäck, kurator
E-post madelen.hesselback@koping.se

Helena Bergander, skolsköterska
E-post helena.bergander@koping.se

Birgitta Söderberg-Larsson, lärare
E-post birgitta.soderberg@koping.se

Josefin Faijent, lärare
E-post josefin.karlsson@koping.se

Ulrica Airaksinen, lärare
E-post ulrica.airaksinen@koping.se

Malin Olsson, lärare
E-post: malin.olsson@koping.se

Jenny Forsman, lärare
E-post: jenny.forsman@koping.se

Linda Jidesjö, lärare
E-post: linda.jidesjo@koping.se

Willy Wång, lärare
E-post willy.wang@koping.se

Maria Franzén, lärare
E-post: maria.franzen@koping.se

Maja Tegnelid, lärare
E-post: maja.tengelid@koping.se

Victoria Persson, lärare
E-post: victoria.persson@koping.se 

Eva Lord, lärare
E-post: eva.lord@koping.se  

Josefin Gripenberth, idrottslärare
E-post: josefin.gripenberth@koping.se

Åsa Heljeberg, textil- och bildlärare
E-post asa.heljeberg@koping.se

Magnus Kumlin, lärare slöjd (trä och metall)
E-post magnus.kumlin@koping.se

Catharina Nordström
E-post: catharina.nordstrom@koping.se

 

Fritidshem

Eva-Lotta Nikka, barnskötare
E-post: lotta.nikka@koping.se

Eva Larsson Lundgren
E-post: eva.larsson-lundgren@koping.se


Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 28 november 2019

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal