Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Go to Google translate

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Munktorpsskolan

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Munktorpsskolan

Skolledning

Rektor,
Linda Kjellman
Telefon: 0221-62 60 10
E-post: linda.kjellman@koping.se

Administratör
Susanne Sjödin-Larsson
Telefon: 073-7657367
E-post: susanne.sjodin-larsson@koping.se


Personal

Matilda Brink, textilslöjd- och bildlärare
E-post: matilda.brink@koping.se

Catrine Edberg, musiklärare
E-post: catrine.edberg@koping.se

Karolina Eklund, specialpedagog
E-post: karolina.eklund@koping.se

Sofie Jonsson, lärare
E-post: sofie.jonsson@koping.se

Calle Helmin, resurs åk4-6 samt lärare slöjd (trä och metall)
E-post: calle.helmin@koping.se

Madelen Hesselbäck, kurator
E-post: madelen.hesselback@koping.se

Ulrica Airaksinen, lärare
E-post: ulrica.airaksinen@koping.se

Malin Olsson, lärare
E-post: malin.olsson@koping.se

Jenny Forsman, lärare
E-post: jenny.forsman@koping.se

Maria Franzén, lärare
E-post: maria.franzen@koping.se

Maja Tegnelid, lärare
E-post: maja.tengelid@koping.se

Victoria Persson, lärare
E-post: victoria.persson@koping.se 

Eva Lord, lärare
E-post: eva.lord@koping.se

Stina Eriksson, lärare
E-post: stina.eriksson@koping.se

Camilla Simonsson, rastvärd/resurs
E-post: camilla.simonsson@koping.se

Josefin Gripenberth, idrottslärare
E-post: josefin.gripenberth@koping.se

Magnus Kumlin, lärare slöjd (trä och metall)
E-post magnus.kumlin@koping.se

Catharina Nordström, förskollärare
E-post: catharina.nordstrom@koping.se

Ann-Christine Åsbacka Nääf, speciallärare
E-post:anki.naaf@koping.se

Robin Bertilsson, vikarierande skolkurator E-post: robin.bertilsson@koping.se

Fritidshem

Eva-Lotta Nikka
E-post: lotta.nikka@koping.se

Eva Larsson Lundgren
E-post: eva.larsson-lundgren@koping.se

Marie Åhman
E-post:marie.ahman@koping.se

Tobias Lönnqvist
E-post:tobias.lonnqvist@koping.se


Sidansvarig:

Senast uppdaterad: