Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

Lars Fallqvist, rektor
lars.fallqvist@koping.se0221-256 28
Marina Falck, biträdande rektor
marina.falck@koping.se0221-259 42
Ewa Sköld, skoladministratör Nibbleskolan
eva.skold@koping.se0221-256 30
Josefin Holm, specialpedagog
josefin.holm@koping.se073-662 99 37
Anna Lindholm, speciallärare
anna.lindholm@koping.se0221-256 75
Skolrestaurang
0221-256 33
Risto Puotiniemi, vaktmästare(verksamhet) 
risto.puotiniemi@koping.se0221-256 27
Cecilia Tyrbjörn, skolsköterska
cecilia.tyrbjorn@koping.se0221-256 32

Erica Westh, socialpedagog
erica.westh@koping.se073-662 92 33

Olivia Yousef, kurator
olivia.yousef@koping.se0221-256 19
Årskurs 2
2A, Cecilia Gyllensten
cecilia.gyllensten@koping.se2B, Annika Lundin
annika.lundin@koping.se2C, Pernilla Fahlberg
pernilla.fahlberg@koping.seSandra Skogqvist
sandra.skogqvist@koping.seCarina Juborg
carina.juborg@koping.se

Årskurs 3
3A, Johanna Larsson
johanna.larsson2@koping.se3B, Linda Gravelie
linda.gravelie@koping.se3C, Lotta Arvidsson
charlotte.gunnarsson@koping.seViktoria Larsson
viktoria.larsson@koping.seMoa Johansson
moa.johansson@koping.seErika Tjernberg
erika.tjernberg@koping.se
Årskurs 4 (4A, 4B, 4C)
Anne Kvael-Hult
anne.kvael-hult@koping.seMalin Meijer
malin.meijer@koping.seEmelie Johansson
emelie.johansson@koping.seCajsa Nääv Holmstedt
cajsa.naavholmstedt@koping.seEmma van der Meer
emma.vandermeer@koping.se

Årskurs 5
5A, Marie Larsson
marie.larsson@koping.se5B, Emma Pennerborn
emma.pennerborn@koping.se5C, Jessicka Halldén
jessicka.hallden@koping.seCharles Backman
charles.backman@koping.seMarian van der Meer Blankestyn
maria.vandermeer-blankestyn@koping.se

Årskurs 6
6A, Linda Eriksson
linda.eriksson4@koping.se6B, Johan Asmus
johan.asmus@koping.se6C, Kalle Andersson
karl.andersson@koping.se6D, Susanne Öhman
susanne.ohman@koping.se
Lilla gruppen
Max Blom
max.blom@koping.seGeron Nilsson
geron.nilsson@koping.se
Språkis
 
Jessica Abrahamsson, lärare
jessica.abrahamsson@koping.seAli, Ahmed Hussen , hemspråkslärare
ahmed.hussenali@koping.seElsa Örtenmark Nilsson
elsa.ortenmarknilsson@koping.se
SVA-lärare
Karin Profors
karin.profors@koping.se
Slöjdlärare
Helen Halldén Hjelm, textilslöjd
helen.hallden@koping.seLinda Pettersson, trä- och metall
linda.pettersson2@koping.seAnna Dahlgren, trä- och metall
anna.dahlgren@koping.se
Musiklärare

Elisabeth Nordlundelisabeth.nordlund@koping.se

Idrottslärare
Sofia Winther
sofia.winther@koping.seMathias Karlssonmathias.karlsson@koping.se

Blomtorps fritidshem
Ylva Nord,fritidspedagog
ylva.nord@koping.seUlrica Thorell Goglund, fritidspedagog
ulrica.thorellgoglund@koping.seHeli Haarala, fritidspedagog
heli.haarala@koping.se

Skogstorps fritidshem
Jessica Gustafsson, fritidspedagogjessica.gustafsson@koping.seMaria Johansson, fritidspedagog
maria.johansson@koping.seDaniel Pehrsson Asp, fritidspedagogdaniel.pehrssonasp@koping.se



Sidansvarig:

Senast uppdaterad: