Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Go to Google translate

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

Linnéa Höljer, rektor
linnea.holjer@koping.se0221-256 28
Marina Falck, biträdande rektor
marina.falck@koping.se0221-259 42
Ewa Sköld, skoladministratör Nibbleskolan
eva.skold@koping.se0221-256 30
Josefin Holm, specialpedagog
josefin.holm@koping.se073-662 99 37
Anna Lindholm, speciallärare
anna.lindholm@koping.se0221-256 75
Skolrestaurang
0221-256 33
Risto Puotiniemi, vaktmästare(verksamhet) 
risto.puotiniemi@koping.se0221-256 27
Cecilia Tyrbjörn, skolsköterska
cecilia.tyrbjorn@koping.se0221-256 32

Erica Westh, socialpedagog
erica.westh@koping.se073-662 92 33

Olivia Yousef, kurator
olivia.yousef@koping.se0221-256 19
Årskurs 2
2A Clara Bagge
clara.bagge@koping.se2B Christine Pihlqvist
christine.pihlqvist@koping.se2C Caroline Wallberg
caroline.wallberg@koping.seCatarina Lisell
catarina.lisell@koping.seMaria Andersson
maria.andersson@koping.se

Årskurs 3
3A, Cecilia Gyllensten
cecilia.gyllensten@koping.se3B, Annika Lundin
annika.lundin@koping.se3C, Pernilla Fahlberg
pernilla.fahlberg@koping.seSandra Skogqvist
sandra.skogqvist@koping.seCajsa Nääv Holmstedtcajsa.naavholmstedt@koping.se

Årskurs 4 (4A, 4B, 4C)
Karl Anderssonkarl.andersson@koping.seJohan Asmus
johan.asmus@koping.seSusanne Öhman
susanne.ohman@koping.seAnn-Christine Bertilsson
ann-christine.bertilsson@koping.se
Årskurs 5 (5A, 5B, 5C)
Anne Kvael-Hult
anne.kvael-hult@koping.seEmelie Johansson
emelie.johansson@koping.seSofie Larsson

Per Holmqvist

Årskurs 6
6A, Marie Larsson
marie.larsson@koping.se6B, Emma Pennerborn
emma.pennerborn@koping.se6C, Jessicka Halldén
jessicka.hallden@koping.seMarian van der Meer Blankestyn
maria.vandermeer-blankestyn@koping.seJorge Carrion
jorge.carrion@koping.se


Lilla gruppen

Annelie Naseniusannelie.nasenius@koping.se

Språkis
 
Jessica Abrahamsson
jessica.abrahamsson@koping.seAli, Ahmed Hussen , hemspråkslärare
ahmed.hussenali@koping.seElsa Örtenmark Nilsson
elsa.ortenmarknilsson@koping.se
SVA-lärare
Karin Profors
karin.profors@koping.seMalin Meijermalin.meijer@koping.se
Slöjdlärare
Helen Halldén Hjelm, textilslöjd
helen.hallden@koping.seLinda Pettersson, trä- och metall
linda.pettersson2@koping.seAnna Dahlgren, trä- och metall
anna.dahlgren@koping.se
Musiklärare

Elisabeth Nordlundelisabeth.nordlund@koping.se

Idrottslärare
Sofia Winther
sofia.winther@koping.seMathias Karlssonmathias.karlsson@koping.se

Blomtorps fritidshem
Ylva Nord,fritidspedagog
ylva.nord@koping.seUlrica Thorell Goglund, fritidspedagog
ulrica.thorellgoglund@koping.seHeli Haarala, fritidspedagog
heli.haarala@koping.se

Skogstorps fritidshem
Jessica Gustafsson, fritidspedagogjessica.gustafsson@koping.seMaria Johansson, fritidspedagog
maria.johansson@koping.seDaniel Pehrsson Asp, fritidspedagogdaniel.pehrssonasp@koping.se



Sidansvarig:

Senast uppdaterad: