Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

Lars Fallqvist, rektor
lars.fallqvist@koping.se0221-256 28
Marina Falck, biträdande rektor
marina.falck@koping.se0221-259 42
Ewa Sköld, skoladministratör Nibbleskolan
eva.skold@koping.se0221-256 30
Vakant, specialpedagog

Anna Lindholm, speciallärare
anna.lindholm@koping.se0221-256 75
Jenny Eriksson, socialpedagog
jenny.eriksson@koping.se073-662 92 33
Skolrestaurang
0221-256 33
Risto Puotiniemi, vaktmästare(verksamhet) 
risto.puotiniemi@koping.se0221-256 27
Cecilia Tyrbjörn, skolsköterska
cecilia.tyrbjorn@koping.se0221-256 32
Lotta Hansson, kurator
lis-lott.hansson@koping.se0221-256 19
Årskurs 2
2A, Elsa Örtenmark Nilsson
elsa.ortenmarknilsson@koping.se2A, Anna Hallgren
anna.hallgren@koping.se2A, Viktoria Larsson
viktoria.larsson@koping.se2B, Nathalie Thunqvist
nathalie.thunqvist@koping.se2B, Linda Gravelie
linda.gravelie@koping.se2C, Emma Nevalainen
emma.nevalainen@koping.se2C, Lotta Arvidsson
charlotte.gunnarsson@koping.se
Årskurs 3
3A, Catarina Lisell
catarina.lisell@koping.se3A, Ellen Hamrelius
ellen.hamrelius@koping.se3B, Christine Pihlqvist
christine.pihlqvist@koping.se3C, Madeleine Henningsson
madeleine.henningsson@koping.se3C, Ingela Bellviken Klahringela.bellviken-klahr@koping.se
Årskurs 4
4A, Marie Larsson
marie.larsson@koping.se4B, Emma Pennerborn
emma.pennerborn@koping.se4C, Lina Wallberglina.wallberg@koping.seMarian Blankestijn, resurslärare
marian.vandermeer-blankestyn@koping.seJessicka Halldén, resurslärarejessicka.hallden@koping.se
Årskurs 5

5A, Mathilda Eklund
mathilda.eklund@koping.se5B, Johan Asmus
johan.asmus@koping.se5C, Anaam Muqdisi
anaam.muqdisi@koping.se5D, Susanne Öhman
susanne.ohman@koping.se
Pirjo Wiig, resurslärare
pirjo.wiig@koping.se
Årskurs 6
6A, Anne Kvael-Hult
anne.kvael-hult@koping.se6B, Ulla Larsson
ulla.larsson@koping.se6C, Anna Nordström
anna.nordstrom@koping.se Malin Meijer, resurslärare
malin.meijer@koping.seEmelie Johansson, resurslärare
emelie.johansson@koping.se
Lilla gruppen
Michael Axelsson Kaltak
michael.axelsson@koping.seMax Blom
max.blom@koping.seGeron Nilsson
geron.nilsson@koping.se
Språkis
 
Jessica Abrahamsson, lärare
jessica.abrahamsson@koping.seMaja Nordmark, lärare
maja.nordmark@koping.seAli, Ahmed Hussen , hemspråkslärare
ahmed.hussenali@koping.se
SVA-lärare
Esa Lahed
esa.lahed@koping.seKarin Profors
karin.profors@koping.se
Slöjdlärare
Anna-Lena Jansson, textilslöjdanna-lena.jansson@koping.seLinda Pettersson, trä- och metall
linda.pettersson2@koping.seAnna Dahlgren, trä- och metall
anna.dahlgren@koping.se
Musiklärare

Elisabeth Nordlundelisabeth.nordlund@koping.seIdrottslärare
Sofia Winther
sofia.winther@koping.seMathias Karlssonmathias.karlsson@koping.seBlomtorps fritidshem
Ylva Nord,fritidspedagog
ylva.nord@koping.seUlrica Thorell Goglund, fritidspedagog
ulrica.thorellgoglund@koping.seHeli Haarala, fritidspedagog
heli.haarala@koping.seSkogstorps fritidshem
Jessica Gustafsson, fritidspedagogjessica.gustafsson@koping.seMaria Johansson, fritidspedagog
maria.johansson@koping.seDaniel Pehrsson Asp, fritidspedagogdaniel.pehrssonasp@koping.se



Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 28 november 2019

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal