Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Skogsbrynskolan.

Rektor
Lars Fallqvist 
lars.fallqvist@koping.setelefon 0221-256 28
Biträdande rektor
Marina Falck 
marina.falck@koping.se0221-259 42

Expedition
Evelina Blom 
evelina.blom@koping.se0221-259 51
Förskoleklass A
Carin Jebsen 
carin.jebsen@koping.se0221-259 59073-662 92 35Carin Sjölin
carin.sjolin@koping.se0221-259 53073-662 92 35



Förskoleklass B
Maria Andersson 
maria.andersson@koping.se0221-259 54073-662 92 36Kristin Strengbom 
kristin.strengbom@koping.se0221-259 54073-662 92 36

Förskoleklass C
Anneli Patterson 
anneli.patterson@koping.se0221-259 55073-662 92 31Matilda Jansson 
matilda.jansson@koping.se0221-259 55073-662 92 31

Förskoleklass D
Kristine Eklund Olsson 
kristin.eklund@koping.se073-662 92 34Therese Filipsson 
therese.filipsson@koping.se0221-259 55

Årskurs 1 A
Catarina Lisell
catarina.lisell@koping.se0221-25629076-763 85 14


Årskurs 1 B
Christine Pihlqvist
christine.pihlqvist@koping.se0221-25629076-763 85 14

Årskurs 1 C
Ellen Hamrelius
ellen.hamrelius@koping.se0221-25692076-7638514Ann-Christine Bertilsson
ann-christine.bertilsson@koping.se0221-25692076-763 85 14

Årskurs 1D
Caroline Wallberg
caroline.wallberg@koping.se073-773 07 20Clara Bagge
clara.bagge@koping.se073-773 07 20


Skolsköterska
Cecilia Tyrbjörn 
cecilia.tyrbjorn@koping.se0221-256 32

Kurator
Lis-Lott Hansson
lis-lott.hansson@koping.se0221-256 19

Speciallärare
Anna Lindholm, speciallärare
anna.lindholm@koping.se0221-256 75

Socialpedagog
Jenny Eriksson
jenny.eriksson@koping.se073-662 92 33Erica Westh, tjl
erica.westh@koping.se073-662 92 33

Lönnens fritidshem
Eva Folkesson Karlsson
eva.folkesson-karlsson@koping.se073-773 07 21Linda Danielsson 
linda.danielsson@koping.se073-773 07 21Engla Jähi
engla.jahi@koping.se073-773 07 21Christina Karlsson
christina.karlsson@koping.se073-773 07 21

Björkens fritidshem
Evelina Blom 
evelina.blom@koping.se073-773 07 22Shadi Ibrahim
shadi.ibrahim@koping.se073-773 07 22Jenny Forssell
jenny.forssell@koping.se073-773 07

Kastanjens fritidshem
Narjes Eshghbaz
narjes.eshghbaz@koping.se0221-256 34073-662 92 30Heidi Duran Kunz
heidi.durankunz@koping.se0221-256 34073-662 92 30Ann-Cathrine Nilsson
ann-cathrine.nilsson@koping.se0221-256 34073-662 92 30

 


Skolrestaurang
0221-255 93

Vaktmästare
Risto Puotiniemi 
risto.puotiniemi@koping.se0221-256 27

 

Idrottslärare
Mathias Karlsson
mathias.karlsson@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 20 augusti 2020