Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

TypeError: Cannot read property "length" from null

Information om corona

Det sprids mycket information om det nya Corona-viruset, covid-19, just nu. Det kan vara svårt att veta vad som är sant och inte. Här hittar du uppdaterad och säkerställd information om coronaviruset.

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Skogsbrynskolan.

Rektor
Lars Fallqvist 
lars.fallqvist@koping.setelefon 0221-256 28
Biträdande rektor
Marina Falck 
marina.falck@koping.se0221-259 42

Expedition
Evelina Blom 
evelina.blom@koping.se0221-259 51
Förskoleklass A
Carin Jebsen 
carin.jebsen@koping.se0221-259 59Carin Sjölin
carin.sjolin@koping.se0221-259 53

Förskoleklass B
Maria Andersson 
maria.andersson@koping.se0221-259 54Kristin Strengbom 
kristin.strengbom@koping.se0221-259 54

Förskoleklass C
Anneli Patterson 
anneli.patterson@koping.se0221-259 55Matilda Jansson 
matilda.jansson@koping.se0221-259 55

Förskoleklass D
Josefin Holm 
josefin.holm@koping.se073-662 92 34Kristine Eklund Olsson 
kristin.eklund@koping.se073-662 92 34

Resurslärare Förskoleklass
Therese Filipsson 
therese.filipsson@koping.se0221-259 55

Årskurs 1 A
Cecilia Gyllensten 
cecilia.gyllensten@koping.se0221-256 59Carina Juborg
carina.juborg@koping.se0221-256 59

Årskurs 1 B
Ulrica Brohmé
ulrica.brohme@koping.se0221-256 59

Årskurs 1 C
Pernilla Fahlberg 
pernilla.fahlberg@koping.se0221-256 59Carina Staflin
carina.staflin@koping.se0221-256 59
Skolsköterska
Cecilia Tyrbjörn 
cecilia.tyrbjorn@koping.se0221-256 32

Kurator
Lis-Lott Hansson
lis-lott.hansson@koping.se0221-256 19

Speciallärare
Anna Lindholm, speciallärare
anna.lindholm@koping.se0221-256 75

Socialpedagog
Jenny Eriksson
jenny.eriksson@koping.se073-662 92 33Erica Westh, tjl
erica.westh@koping.se073-662 92 33

Lönnens fritidshem
Eva Folkesson Karlsson
eva.folkesson-karlsson@koping.se073-662 92 34Linda Danielsson 
linda.danielsson@koping.se073-662 92 34Engla Jähi
engla.jahi@koping.se073-662 92 34

Björkens fritidshem
Evelina Blom 
evelina.blom@koping.se0221-256 34073-662 92 30Agnes Sjöström 
agnes.sjostrom@koping.se0221-256 34073-662 92 30Shadi Ibrahim
shadi.ibrahim@koping.se0221-256 34073-662 92 30

Kastanjens fritidshem
Ann-Cahtrine Nilsson
ann-cahtrine.nilsson@koping.se0221-259 54Christina Karlssonchristina.karlsson@koping.se0221-259 54Narjes Eshghbaz
narjes.eshghbaz@koping.se0221-259 54
Skolrestaurang
0221-255 93

Vaktmästare
Risto Puotiniemi 
risto.puotiniemi@koping.se0221-256 27

Idrottslärare
Mathias Karlsson mathias.karlsson@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 13 februari 2020

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal