Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Go to Google translate

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Skogsbrynskolan.

Rektor
Linnéa Höljer
linnea.holjer@koping.se 0221-256 28
Biträdande rektor
Marina Falck 
marina.falck@koping.se0221-259 42

Expedition
Evelina Blom 
evelina.blom@koping.se0221-259 51
Förskoleklass A
Carin Jebsen 
carin.jebsen@koping.se0221-259 53073-662 92 35Carin Sjölin
carin.sjolin@koping.se0221-259 53073-662 92 35


Förskoleklass B
Therese Filipsson
therese.filipsson@koping.se0221-259 54Kristine Eklund Olsson
kristine.eklundolsson@koping.se0221-259 54


Förskoleklass C
Anneli Patterson 
anneli.patterson@koping.se0221-259 55073-662 92 31Matilda Jansson 
matilda.jansson@koping.se0221-259 55073-662 92 3


Årskurs 1 A
Johanna Larsson
johanna.larsson2@koping.se0221-25629076-763 85 14


Årskurs 1 B
Linda Gravelie
linda.gravelie@koping.se0221-25629076-763 85 14

Årskurs 1 C
Lotta Arvidsson
ellen.hamrelius@koping.se0221-25692076-7638514
Skolsköterska
Cecilia Tyrbjörn 
cecilia.tyrbjorn@koping.se0221-256 32

Kurator
Olivia Yousef
olivia.yousef@koping.se0221-256 19

Speciallärare
Anna Lindholm, speciallärare
anna.lindholm@koping.se0221-256 75

Socialpedagog
Erica Westh
erica.westh@koping.se073-662 92 33

Lönnens fritidshem
Linda Danielsson 
linda.danielsson@koping.se073-773 07 21Engla Jähi
engla.jahi@koping.se073-773 07 21Johanna Magnusson

Björkens fritidshem
Evelina Blom 
evelina.blom@koping.se073-773 07 22Martin Näf

Stefan Andersson


Kastanjens fritidshem
Narjes Eshghbaz
narjes.eshghbaz@koping.se0221-256 34Carina Rasmussen



Skolrestaurang
0221-255 93

Vaktmästare
Risto Puotiniemi 
risto.puotiniemi@koping.se0221-256 27


Idrottslärare
Mathias Karlsson
mathias.karlsson@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: