Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Skogsbrynskolan.

Rektor
Lars Fallqvist 
lars.fallqvist@koping.se
telefon 0221-256 28

Biträdande rektor
Marina Falck 
marina.falck@koping.se
telefon 0221-259 42

Expedition
Evelina Blom 
evelina.blom@koping.se
telefon 0221-259 51

Förskoleklass A
Carin Jebsen 
carin.jebsen@koping.se
telefon 0221-259 53

Carin Sjölin
carin.sjolin@koping.se
telefon 0221-259 53

Förskoleklass B
Maria Andersson 
maria.andersson@koping.se
telefon 0221-259 54

Kristin Strengbom 
kristin.strengbom@koping.se
telefon 0221-259 54

Förskoleklass C
Anneli Patterson 
anneli.patterson@koping.se
telefon 0221-259 55

Matilda Jansson 
matilda.jansson@koping.se
telefon 0221-259 55

Förskoleklass D
Josefin Holm 
josefin.holm@koping.se
telefon 073-662 92 34

Kristine Eklund Olsson 
kristin.eklund@koping.se
telefon 073-662 92 34

Speciallärare Förskoleklass
Therese Filipsson 
therese.filipsson@koping.se
telefon 0221-259 55

Årskurs 1 A
Cecilia Gyllensten 
cecilia.gyllensten@koping.se
telefon 0221-256 59

Carina Juborg
carina.juborg@koping.se

telefon 0221-256 59

Årskurs 1 B
Ulrica Brohmé
ulrica.brohme@koping.se
telefon 0221-256 59

Anne-Sophie Persson 
anne-sophie.persson@koping.se
telefon 0221-256 59

Årskurs 1 C
Pernilla Fahlberg 
pernilla.fahlberg@koping.se
telefon 0221-256 59

Carina Staflin
carina.staflin@koping.se
telefon 0221-256 59

Skolsköterska
Cecilia Tyrbjörn 
cecilia.tyrbjorn@koping.se
telefon 0221-256 32

Kurator
Lis-Lott Hansson
lis-lott.hansson@koping.se
telefon 0221-256 19

Speciallärare
Lindholm, Anna,anna.lindholm@koping.se

Socialpedagog
Erica Westh
erica.westh@koping.se
telefon 073-662 92 33

 

Lönnens fritidshem

Eva Folkesson Karlsson
eva.folkesson-karlsson@koping.se
telefon 073-662 92 34

Linda Danielsson 
linda.danielsson@koping.se
telefon 073-662 92 34

Engla Jähi
engla.jahi@koping.se
telefon 073-662 92 34

Björkens fritidshem

Evelina Blom 
evelina.blom@koping.se
telefon 0221-256 34

mobil 073-662 92 30

Agnes Sjöström 
agnes.sjostrom@koping.se
telefon 0221-256 34    

mobil 073-662 92 30

Shadi Ibrahim
shadi.ibrahim@koping.se


telefon 0221-256 34    

mobil 073-662 92 30

Kastanjens fritidshem

Ann-Cahtrine Nilsson
ann-cahtrine.nilsson@koping.se
telefon 0221-259 54

Christina Karlsson

christina.karlsson@koping.se

telefon 0221-259 54

Narjes Eshghbaz
narjes.eshghbaz@koping.se
telefon 0221-259 54

Skolrestaurang
telefon 0221-255 93

Vaktmästare
Risto Puotiniemi 
risto.puotiniemi@koping.se
telefon 0221-256 27

Idrottslärare
Mathias Karlsson mathias.karlsson@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 28 november 2019

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal