Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

TypeError: Cannot read property "length" from null

Spridningen av coronaviruset stor i kommunen

Enligt Region Västmanland är spridningen av covid-19 stor i Köping. Det är viktigt att vi värnar om våra riskgrupper och följer de lokala allmänna råden som Folkhälsomyndigheten beslutat om.

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Elundskolan.

Anneli Holmroos, rektor
Telefon: 0221-251 66
e-post: anneli.holmroos@koping.se

Ann-Sofie Il, tvåans fritids
Telefon: 073-662 62 40
e-post: ann-sofieil@koping.se

Bengt Holmström, vaktmästare
Telefon: 0221-258 84, 073-699 51 50
epost: bengt.holmstrom@koping.se

Camilla Geidemark, skolsköterska
Telefon: 0221-251 32
e-post: camilla.geidemark@koping.se

Carl Helmin, trä- och metallslöjdslärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: carl.helmin@koping.se

Caroline Eriksson, specialpedagog
Telefon: 070-162 90 30
e-post: caroline.eriksson@koping.se

Cecilia Allerhed, klasslärare FA
Telefon: 0221-258 84
e-post: cecilia.allerhed@koping.se

Curt Wrangö, lärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: curt.wrango@koping.se

Danuta Tarachowicz, lärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: danuta.tarachowicz@koping.se

Eva Rydvall, resurs åk 3
Telefon: 0221-258 84
e-post: eva.rydvall@koping.se

Eva Suontausta, lärare F-3
Telefon: 0221-258 84
e-post: eva.suontausta@koping.se

Hanna-Sofia Larsson, klasslärare 4B
Telefon: 0221-258 84
e-post: hanna-sofia.larsson@koping.se

Helena Magnusson, resurs åk 4
Telefon: 0221-258 84
e-post: helena.magnusson@koping.se

Inger Carling, idrottslärare åk 4-6
Telefon: 0221-258 84, 073-662 71 16
e-post: inger.carling@koping.se

Jenny Fant, klasslärare 6B
Telefon: 0221-258 84
e-post: jenny.fant@koping.se

Jesper Sköld, resurs åk 4, treans fritids
Telefon: 0221-258 83
e-post: jesper.skold@koping.se

Karin Asp, klasslärare 3A
Telefon: 0221-258 84
e-post: karin.asp@koping.se

Karin Birkestål, klasslärare 3B
Telefon: 0221-258 01
e-post: karin.birkestal@koping.se

Karin Pettersson, resurs åk 3
Telefon: 0221-258 84
e-post: karin.pettersson1@koping.se

Lars Haglund, förskoleklassens fritids
Telefon: 0221-258 83
e-post: lars.haglund@koping.se

Lena Svanberg, klasslärare 6A
Telefon: 0221-258 84
e-post: lena.svanberg@koping.se

Linda Lindblom, klasslärare 5A
Telefon: 0221-258 84
e-post: linda.lindblom@koping.se

Madelen Hesselbäck, kurator, föräldraledig
Telefon: 076-516 42 03
e-post: madelen.hesselback@koping.se

Magdalena Bolmhagen, klasslärare 1B
Telefon: 0221-258 84
e-post: magdalena.bolmhagen@koping.se

Magnus Kumlin, trä- och metallslöjdslärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: magnus.kumlin@koping.se

Magnus Lind, treans fritids
Telefon: 0221-258 01
e-post: magnus.lind@koping.se

Majken Heljeberg-Karlström, ettans fritids
Telefon: 0221-258 88
e-post: majken.heljeberg-karlstrom@koping.se

Markus Tielinen, kurator
Telefon: 076-516 42 03
e-post: markus.tielinen@koping.se

Malin Bernhardsson, klasslärare 2B
Telefon: 0221-258 84
e-post: malin.bernhardsson@koping.se

Malin Nikolaidou, klasslärare 4A
Telefon: 0221-258 84
e-post: malin.nikolaidou@koping.se

Maria Larsson, klasslärare 1A
Telefon: 0221-258 84
e-post: maria.larsson1@koping.se

Maria Lindholm, ettans fritids
Telefon: 0221-258 88
e-post: maria.lindholm@koping.se

Marie Andersson, tvåans fritids
Telefon: 073-662 62 40
e-post: marie.g.andersson@koping.se

Marja-Leena Moilanen, administratör
Telefon: 0221-258 84
e-post: marja-leena.moilanen@koping.se

Niklas Jönsson, musiklärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: niklas.jonsson@koping.se

Peter Nilsson, köksansvarig
Telefon: 0221-251 65
e-post: peter.nilsson@koping.se

Sanja Hulth, klasslärare FB
Telefon: 0221-258 84
e-post: sanja.hulth@koping.se

Sara Blomster, skolbibliotekarie
Telefon: 0221-258 84
e-post: sara.blomster@koping.se

Stefan Anderberg, förskoleklassens fritids
Telefon: 0221-258 83
e-post: stefan.anderberg@koping.se

Susanne Andersson, klasslärare 2A
Telefon: 0221-258 84
e-post: susanne.andersson@koping.se

Susanne Westman, specialpedagog
Telefon: 0221-258 84
e-post: susanne.westman@koping.se

Thomas Viklund, köksbiträde
Telefon: 0221-251 65
e-post: thomas.viklund@koping.se

Tina Eriksson, köksbiträde
Telefon: 0221-251 65
e-post: christina.m.eriksson@koping.se

Åsa Heljeberg, textilslöjdslärare årskurs 3-5
Telefon: 0221-258 84
e-post: asa.heljeberg@koping.se

Örjan Gustavsson, idrottslärare åk 1-3
Telefon: 0221-258 84
e-post: orjan.gustavsson@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 25 augusti 2020