Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Go to Google translate

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar
    #siteLink($site)

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Elundskolan.

Anneli Holmroos, rektor
Telefon: 0221-251 66
e-post: anneli.holmroos@koping.se

Ann-Sofie Il, treans fritids
Telefon: 073-662 62 40
e-post: ann-sofieil@koping.se

Camilla Andersson, skolsköterska
Telefon: 0221-251 32
e-post: camilla.andersson1@koping.se

Carl Helmin, trä- och metallslöjdslärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: carl.helmin@koping.se

Caroline Eriksson, biträdande rektor / specialpedagog
Telefon: 070-162 90 30
e-post: caroline.eriksson@koping.se

Cecilia Walger, klasslärare 1A
Telefon: 0221-258 84
e-post: cecilia.walger@koping.se

Danuta Tarachowicz, lärare

Telefon: 0221-258 84
e-post: danuta.tarachowicz@koping.se

Eva Rydvall, resurs förskoleklass A
Telefon: 0221-258 84
e-post: eva.rydvall@koping.se

Eva Suontausta, lärare F-3
Telefon: 0221-258 84
e-post: eva.suontausta@koping.se

Hanna-Sofia Karlsson, klasslärare 5B
Telefon: 0221-258 84
e-post: hanna-sofia.karlsson@koping.se

Helena Magnusson, resurs åk 5
Telefon: 0221-258 84
e-post: helena.magnusson@koping.se

Jan Eriksson, vaktmästare

Telefon: 0221-25723

e-post: jan.eriksson@koping.se

Jenny Fant, klasslärare 4B
Telefon: 0221-258 84
e-post: jenny.fant@koping.se

Karin Asp, klasslärare FA
Telefon: 0221-258 84
e-post: karin.asp@koping.se

Karin Birkestål, lärare, föräldrarledig
Telefon: 0221-258 84
e-post: karin.birkestal@koping.se

Karin Pettersson, resurs åk 4-6
Telefon: 0221-258 84
e-post: karin.pettersson1@koping.se

Lena Svanberg, klasslärare 4A
Telefon: 0221-258 84
e-post: lena.svanberg@koping.se

Linda Lindblom, klasslärare 6A
Telefon: 0221-258 84
e-post: linda.lindblom@koping.se

Linus Tengvall, vikarierande idrottslärare åk 4-6
Telefon: 0221-258 84
e-post: linus.tengvall@koping.se

Madelen Hesselbäck, kurator, föräldraledig
Telefon: 076-516 42 03
e-post: madelen.hesselback@koping.se

Magdalena Bolmhagen, klasslärare 2B
Telefon: 0221-258 84
e-post: magdalena.bolmhagen@koping.se

Magnus Kumlin, trä- och metallslöjdslärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: magnus.kumlin@koping.se

Magnus Lind, rastansvarig, förskoleklassens fritids
Telefon: 0221-258 01
e-post: magnus.lind@koping.se

Majken Heljeberg-Karlström, tvåans fritids
Telefon: 0221-258 88
e-post: majken.heljeberg-karlstrom@koping.se

Malin Bernhardsson, klasslärare 3B
Telefon: 0221-258 84
e-post: malin.bernhardsson@koping.se

Malin Nikolaidou, klasslärare 5A
Telefon: 0221-258 84
e-post: malin.nikolaidou@koping.se

Maria Larsson, klasslärare 2A
Telefon: 0221-258 84
e-post: maria.larsson1@koping.se

Maria Lindholm, tvåans fritids
Telefon: 0221-258 88
e-post: maria.lindholm@koping.se

Marie Andersson, treans fritids
Telefon: 073-662 62 40
e-post: marie.g.andersson@koping.se

Marja-Leena Moilanen, administratör
Telefon: 0221-258 84
e-post: marja-leena.moilanen@koping.se

Niklas Jönsson, musiklärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: niklas.jonsson@koping.se

Patrik Zander, ettans fritids
Telefon: 0221-258 83
e-post: patrik.zander@koping.se

Robin Bertilsson, vikarierande kurator

Telefon: 076-5164203

e-post: robin.bertilsson@koping.se

Sandra Saari, klasslärare FB
Telefon: 0221-258 84
e-post: sandra.saari@koping.se

Sanja Hulth, klasslärare 1B
Telefon: 0221-258 84
e-post: sanja.hulth@koping.se

Sara Blomster, skolbibliotekarie
Telefon: 0221-258 84
e-post: sara.blomster@koping.se

Stefan Anderberg, ettans fritids
Telefon: 0221-258 83
e-post: stefan.anderberg@koping.se

Susanne Andersson, klasslärare 3A
Telefon: 0221-258 84
e-post: susanne.andersson@koping.se

Susanne Westman, specialpedagog
Telefon: 073-662 89 33
e-post: susanne.westman@koping.se

Åsa Heljeberg, textilslöjdslärare åk 3-5
Telefon: 0221-258 84
e-post: asa.heljeberg@koping.se

Örjan Gustavsson, idrottslärare åk 1-3
Telefon: 0221-258 84
e-post: orjan.gustavsson@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: