Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Elundskolan.

Anneli Holmroos, rektor
Telefon: 0221-251 66
e-post: anneli.holmroos@koping.se

Ann-Sofie Il, ettans fritids
Telefon: 073-662 62 40
e-post: ann-sofieil@koping.se

Barbro Mörtzell, skolsköterska
Telefon: 0221-251 32
e-post: barbro.mortzell@koping.se

Bengt Holmström, vaktmästare
Telefon: 0221-258 84, 073-699 51 50
epost: bengt.holmstrom@koping.se

Caroline Eriksson, specialpedagog
Telefon: 070-162 90 30
e-post: caroline.eriksson@koping.se

Cecilia Allerhed, klasslärare 3A
Telefon: 0221-258 84
e-post: cecilia.allerhed@koping.se

Curt Wrangö, lärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: curt.wrango@koping.se

Danuta Tarachowicz, lärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: danuta.tarachowicz@koping.se

Eva Rydvall, treans fritids
Telefon: 0221-258 83
e-post: eva.rydvall@koping.se

Eva Suontausta, klasslärare 3A
Telefon: 0221-258 84
e-post: eva.suontausta@koping.se

Hanna-Sofia Larsson, klasslärare 6B
Telefon: 0221-258 84
e-post: hanna-sofia.larsson@koping.se

Helena Magnusson, resurs åk 6
Telefon: 0221-258 84
e-post: helena.magnusson@koping.se

Inger Carling, idrottslärare åk 1 och 4-6
Telefon: 0221-258 84, 073-662 71 16
e-post: inger.carling@koping.se

Jenny Fant, klasslärare 5B
Telefon: 0221-258 84
e-post: jenny.fant@koping.se

Jesper Sköld, resurs åk 3
Telefon: 0221-258 83
e-post: jesper.skold@koping.se

Karin Asp, klasslärare 2A
Telefon: 0221-258 84
e-post: karin.asp@koping.se

Karin Birkestål, klasslärare 2B
Telefon: 0221-258 84
e-post: karin.birkestal@koping.se

Karin Pettersson, förskoleklassens fritids
Telefon: 0221-258 88
e-post: karin.pettersson1@koping.se

Lars Haglund, lärare
Telefon: 0221-258 88
e-post: lars.haglund@koping.se

Lena Svanberg, klasslärare 5A
Telefon: 0221-258 84
e-post: lena.svanberg@koping.se

Linda Lindblom, klasslärare 4A
Telefon: 0221-258 84
e-post: linda.lindblom@koping.se

Madelen Hesselbäck, kurator
Telefon: 076-516 42 03
e-post: madelen.hesselback@koping.se

Magdalena Bolmhagen, klasslärare FB
Telefon: 0221-258 84
e-post: magdalena.bolmhagen@koping.se

Magnus Lind, tvåans fritids
Telefon: 0221-258 84
e-post: magnus.lind@koping.se

Majken Heljeberg-Karlström, förskoleklassens fritids
Telefon: 0221-258 88
e-post: majken.heljeberg-karlstrom@koping.se

Maj-Len Nybäck, resurs åk 2
Telefon: 0221-258 84
e-post: maj-len.nyback@koping.se

Malin Bernhardsson, klasslärare 1B
Telefon: 0221-258 84
e-post: malin.bernhardsson@koping.se

Malin Nikolaidou, klasslärare 6A
Telefon: 0221-258 84
e-post: malin.nikolaidou@koping.se

Maria Larsson, klasslärare FA
Telefon: 0221-258 01
e-post: maria.larsson1@koping.se

Maria Lindholm, förskoleklassens fritids
Telefon: 0221-258 88
e-post: maria.lindholm@koping.se

Marie Andersson, ettans fritids
Telefon: 073-662 62 40
e-post: marie.g.andersson@koping.se

Marja-Leena Moilanen, administratör
Telefon: 0221-258 84
e-post: marja-leena.moilanen@koping.se

Niklas Jönsson, musiklärare
Telefon: 0221-258 84
e-post: niklas.jonsson@koping.se

Sanja Hulth, tvåans fritids
Telefon: 0221-258 01
e-post: sanja.hulth@koping.se

Sara Blomster, skolbibliotekarie
Telefon: 0221-258 84
e-post: sara.blomster@koping.se

Sari Larsson, köksansvarig
Telefon: 0221-251 65
e-post: sari.larsson@koping.se

Stefan Anderberg, tvåans fritids
Telefon: 0221-258 83
e-post: stefan.anderberg@koping.se

Susanne Andersson, klasslärare 1A
Telefon: 0221-258 84
e-post: susanne.andersson@koping.se

Susanne Westman, specialpedagog
Telefon: 0221-258 84
e-post: susanne.westman@koping.se

Thomas Viklund, köksbiträde
Telefon: 0221-251 65
e-post: thomas.viklund@koping.se

Tina Eriksson, köksbiträde
Telefon: 0221-251 65
e-post: christina.m.eriksson@koping.se

Åsa Heljeberg, textilslöjdslärare årskurs 3-5
Telefon: 0221-258 84
e-post: asa.heljeberg@koping.se

Örjan Gustavsson, idrottslärare åk 2-3
Telefon: 0221-258 84
e-post: orjan.gustavsson@koping.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 28 november 2019

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal