Personal

Skolledning

Rektor

Cecilia Binbach
Telefon: 0221-251 02
E-post: cecilia.binbach@koping.se

Biträdande rektor

Sanna Holmkvist
Telefon: 0221-251 03
E-post: sanna.holmkvist@koping.se

Övrig personal

Alan Kalabic (KAA)
Lärare
Telefon: 0221-258 86
E-post: allan.kalabic@koping.se

Anders Eriksson (ERA)
Lärare
Telefon: 0221-258 86
E-post: anders.eriksson1@koping.se

Anna Magnusson Gardelin (GAA)
Lärare
Telefon: 0221-257 07
E-post: anna.gardelin@koping.se

Anna Hjertzell (HJA)
Lärare
Telefon: 0221-258 33
E-post: anna.hjertzell@koping.se

Annimoure Nilsson (NIA)
Specialpedagog
Telefon: 0221-251 12
E-post: annimoure.nilsson@koping.se

Camilla Anderson
Skolsköterska
Telefon: 0221-251 37
E-post: camilla.andersson1@koping.se

Carola Carlmarker (CAC)
Lärare
Telefon: 0221-258 33
E-post: carola.carlmarker@koping.se

Charlotte Jansson (JAC)
Lärare
Telefon: 0221-258 86
E-post: charlotte.jansson@koping.se

Dobrila Sandblom (SAD)
Lärare
Telefon: 0221-258 33
E-post: dobrila.sandblom@koping.se

Elin Jatko (JAE)
Lärare
Telefon: 0221-258 86
E-post: elin.jatko@koping.se

Emma Darzins (DAE)
Elevassistent, intendent
Telefon: 0221-251 10
E-post: emma.darzins@koping.se

Erik Magnusson (MAE)
Lärare
Telefon: 0221-258 34
E-post: erik.magnusson@koping.se

Gustaf Persson (PEG)
Lärare
Telefon: 0221-258 33
E-post: gustaf.persson@koping.se

Hans Hökförs (HÖH)
Lärare
Telefon: 0221-258 34
E-post: hans.hokfors@koping.se

Heidi Öijar Jansson (OIH) 
Lärare
Telefon: 0221-258 33
E-post: heidi.oijarjansson@koping.se

Ivan Takacs (TAI)
Lärare
Telefon: 0221-258 33
E-post: ivan.takacs@koping.se

Jessica Roininen (ROJ)
Lärare
Telefon: 0221-258 34
E-post: jessica.roininen@koping.se

Joel Nilson (NIJO)
Lärare
Telefon: 0221-258 33
E-post: joel.nilson@koping.se

Johan Karlsson (KAJ)
Lärare
Telefon: 0221-258 33
E-post: johan.karlsson@koping.se

Karin Waldemarsson (VNK)
Lärare
Telefon: 0221-258 34
E-post: karin.waldemarsson@koping.se

Karin Wessén (WEK)
Lärare
Telefon: 0221-258 34
E-post: karin.wessen@koping.se

Kerstin Adolfsson (ADK)
Lärare
Telefon: 0221-258 86
E-post: kerstin.adolfsson@koping.se

Kerstin Ekholm
Skolkurator
Telefon: 0221-251 35
E-post: kerstin.ekholm@koping.se

Lars-Uno Wiman (WIL)
Vaktmästare
Telefon: 0221-251 63
E-post: lars-uno.wiman@koping.se

Linda Eriksson (ERL)
Lärare
Telefon: 0221-258 86
E-post: linda.eriksson3@koping.se

Lucila Maldonado (MAL)
Elevassistent
Telefon: 0221-258 86
E-post: lucila.maldonado@koping.se

Magdalena Jogevall (JOM)
Lärare
Telefon: 0221-258 34
E-post: magdalena.jogevall@koping.se

Magnus Wikström (WIM)
Lärare
Telefon: 0221-258 33
E-post: magnus.wikstrom@koping.se

Maj Holst (HOM)
Elevassistent
Telefon: 0221-258 34
E-post: maj.holst@koping.se

Maja Larsson (LAM)
Lärare
Telefon: 0221-258 86
E-post: maja.larsson@koping.se

Maria Jersby (JEM)
Lärare
Telefon: 0221-258 86
E-post: maria.jersby@koping.se

Maria Bergman (PEM)
Fritidspedagog
Telefon: 0221-251 06
E-post: maria.bergman@koping.se

Maria Strömberg (STM)
Fritidspedagog
Telefon: 0221-251 06
E-post: maria.stromberg@koping.se

Marina Martinelli (MAM)
Speciallärare matematikutveckling
Telefon: 0221-258 52
E-post: marina.martinelli@koping.se

Marjo Leskinen Elian (ELM)
Lärare
Telefon: 0221-258 86
E-post: marjo.elian@koping.se

Martina Edberg (EDM)
Skolbibliotekarie
Telefon: 0221-252 43
E-post: martina.edberg@koping.se

Mikko Aarnio (AAM)
Lärare
Telefon: 0221-258 34
E-post: mikko.aarnio@koping.se

Petra Forsberg (FOP)
Lärare
Telefon: 0221-258 34
E-post: petra.forsberg@koping.se

Renée Hjalmarsson (HJR)
Elevassistent
Telefon: 0221-258 33
E-post: renee.hjalmarsson@koping.se

Samiah Gabarian (MAS)
Studiehandledare
Telefon: 0221-258 33
E-post: samiah.madi@koping.se

Veronica Sogge
Skolassistent
Telefon: 0221-251 00
E-post: veronica.sogge@koping.se

Ylva Sundström
Speciallärare läs- och skrivutveckling
Telefon: 0221-258 52
E-post: ylva.sundstrom@koping.se

 

Tipsa en kompis

Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: 14 augusti 2018


Kontakt

karlbergsskolan@koping.se
Expeditionen: 0221-251 00
Adress: Theodor Dahls gata 3

Tillgänglighet

Om lyssna-funktionen
Translate this page: