Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

TypeError: Cannot read property "length" from null

Spridningen av coronaviruset ökar i kommunen

Enligt Region Västmanland ökar spridningen av covid-19 i Köping, kommunen står för störst ökning i Västmanland och äldreomsorgen är hårt drabbad. Det är viktigt att vi värnar om våra riskgrupper. Särskilt du som ska besöka ett äldreboende behöver vara försiktig.

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

 

GsA
Lärare: Anna-Carin Fredinanna-carin.fredin@koping.se

Elevassistent: Javier Velasquezjavier.velasquez@koping.se

Elevassistent: Staffan Lagesonstaffan.lageson@koping.se

GsB
Lärare: Ingela Johanssoningela.johansson2@koping.se

Elevassistent: Manfred Sandgrenmanfred.sandgren@koping.se

Elevassistent: Linda Gustavssonlinda.gustavsson@koping.se


GsC
Lärare: Ylva Anderssonylva.andersson1@koping.se

Elevassistent: Kristin Andersson                                   kristin.andersson1@koping.se

Elevassistent: Erika Väinöläerika.vainola@koping.se

GsD

Lärare: Caroline Isakssoncaroline.isaksson@koping.se

Lärare: Elin Larssonelin.larsson@koping.se

Elevassistent: Markus Anderssonmarkus.andersson@koping.se

Elevassistent: Maria Lindströmmaria.lindstrom@koping.se

Elevassistent: Christoffer Johanssonchristoffer.johansson@koping.se


Grundsärskola, träningsskola

TsA

Lärare: Karin Ardenlidkarin.ardenlid@koping.se

Elevassistent: Camilla Ekholmcamilla.ekholm2@koping.se

Elevassistent: Gunilla Westerholmgunilla.westerholm@koping.se

Elevassistent: Britta Thume Åkerströmbritta.thume-akerstrom@koping.se

Elevassistent: Anette Janssonanette.jansson@koping.se

TsB

Lärare: Marie Petterssonmarie.pettersson@koping.se

Elevassistent: Marjo Bergmarjo.berg@koping.se

Elevassistent: Stefan Juhlinstefan.juhlin@koping.se

Elevassistent: Miradi Ukellimiradi.ukelli@koping.se

Elevassistent: Marie Johanssonmarie-louise.johansson2@koping.se

Elevassistent: Maia Göranssonmaria.goransson@koping.se


Övrig personal 

Idrott och bad: Sandra Sundqvist
sandra.sundqvist@koping.se

Idrott och bad: Fredrik Ardenlid
fredrik.ardenlid@koping.se

Syslöjd: Ulla Pettersson
ulla.pettersson@koping.se

Träslöjd: Anders Larsen
anders.larsen@koping.se

Musik: Linn Forsberglinn.forsberg@koping.se

Musik: Marie Selling Achrenmarie.sellingachren@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Birgitta Berlin-Wallinderbirgitta.berlin-wallinder@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Anida Carlssonanida.carlsson@koping.se

Bild: Susanne Lindhsusanne.lindh@koping.se

Skolsyster: Anita Saukkonen
anita.saukkonen@koping.se0221-259 48

Kurator: Carina sjögren
carina.sjogren@koping.se

0221-252 18

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 08 oktober 2020