Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

GsA
Lärare: Lotta Nyströmlotta.nystrom@koping.se

Elevassistent: Manfred Sandgrenmanfred.sandgren@koping.se

GsB
Lärare: Ingela Johanssoningela.johansson2@koping.se

Elevassistent: Maria Lindströmmaria.lindstrom@koping.se

Elevassistent: Markus Anderssonmarkus.andersson@koping.se

GsC
Lärare: Ylva Anderssonylva.andersson1@koping.se

Elevassistent: Kristin Andersson                                   kristin.andersson1@koping.se

Elevassistent: Adam Grundeladam.grundel@koping.se

Grundsärskola, träningsskola

TsA

Lärare: Karin Ardenlidkarin.ardenlid@koping.se

Elevassistent: Marjo Bergmarjo.berg@koping.se

Elevassistent: Camilla Ekholmcamilla.ekholm2@koping.se

Elevassistent: Anette Janssonanette.jansson@koping.se

TsB

Lärare: Marie Petterssonmarie.pettersson@koping.se

Elevassistent: Stefan Juhlinstefan.juhlin@koping.se

Elevassistent: Miradi Ukellimiradi.ukelli@koping.se

Elevassistent: Marie Johanssonmarie-louise.johansson2@koping.se

 

Övrig personal 

Idrott och bad: Sandra Sundqvist
sandra.sundqvist@koping.se

Idrott och bad: Jerker Permatsjerker.permats@koping.se

Idrott och bad: Fredrik Ardenlid
fredrik.ardenlid@koping.se

Syslöjd: Ulla Pettersson
ulla.pettersson@koping.se

Träslöjd: Anders Larsen
anders.larsen@koping.se

Musik: Per Kraft
per.kraft@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Birgitta Berlin-Wallinderbirgitta.berlin-wallinder@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Anette Björnfotanette.bjornfot@koping.se

Bild: Susanna Geczisusanna.geczi@koping.se

Skolsyster: Karin Ericsson Fager
karin.ericsson@koping.se
0221-259 48

Kurator: Carina sjögren
carina.sjogren@koping.se

0221-252 18

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 10 december 2019

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal