Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar
    #siteLink($site)

Personal

GsA
Lärare: Anna-Carin Fredinanna-carin.fredin@koping.se

Elevassistent: Javier Velasquezjavier.velasquez@koping.se

Elevassistent: Staffan Lagesonstaffan.lageson@koping.se

GsB
Lärare: Ingela Johanssoningela.johansson2@koping.se

Elevassistent: Manfred Sandgrenmanfred.sandgren@koping.se

Elevassistent: Sevdija Alijevicsevdija.alijevc@koping.se

GsC
Lärare: Ylva Anderssonylva.andersson1@koping.se

Elevassistent: Kristin Andersson                                   kristin.andersson1@koping.se

Elevassistent: Erika Väinöläerika.vainola@koping.se

GsD

Lärare: Elin Larssonelin.larsson@koping.se

Lärare: Caroline Isakssoncaroline.isaksson@koping.se

Elevassistent: Markus Anderssonmarkus.andersson@koping.se

Elevassistent: Maria Lindströmmaria.lindstrom@koping.se

 

TGE

Lärare: Marie Petterssonmarie.pettersson@koping.se

Elevassistent: Miradi Ukellimiradi.ukelli@koping.se

Elevassistent: Christoffer Johanssonchristoffer.johansson@koping.se


Grundsärskola, träningsskola

TsA

Lärare: Karin Ardenlidkarin.ardenlid@koping.se

Elevassistent: Camilla Ekholmcamilla.ekholm2@koping.se

Elevassistent: Gunilla Westerholmgunilla.westerholm@koping.se

Elevassistent: Anette Janssonanette.jansson@koping.se

TsB

Lärare: Marjo Bergmarjo.berg@koping.se

Elevassistent: Britta Thume Åkerströmbritta.thume-akerstrom@koping.se

Elevassistent: Marie Johanssonmarie-louise.johansson2@koping.se


Övrig personal 

Idrott och bad: Sandra Sundqvist
sandra.sundqvist@koping.se

Idrott och bad: Fredrik Ardenlid
fredrik.ardenlid@koping.se

Syslöjd: Ulla Pettersson
ulla.pettersson@koping.se

Träslöjd: Anders Larsen
anders.larsen@koping.se

Musik: Björn Waldebrinkbjorn.waldebrink@koping.se

Musik: Marie Selling Achrenmarie.sellingachren@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Anida Carlssonanida.carlsson@koping.se

Skolsyster: Anita Saukkonen
anita.saukkonen@koping.se0221-259 48

Kurator: Carina sjögren
carina.sjogren@koping.se

0221-252 18

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: