Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Kontakt

Translate

Lyssna

Personal

G1

Lärare: Christian Johansson
 christian.johansson@koping.se

Elevassistent: Maria Wallenius 
maria.wallenius@koping.se

Elevassistent: Javier Velasquez 
javier.velasquez@koping.se

Elevassistent: Jeanette Zilén
jeanette.zilen@koping.se

G2

Lärare: Maria Sundh
 maria.sundh2@koping.se

Elevassistent: Björn Lindströmbjorn.lindstrom@koping.se

 Elevassistent: Kathrine Muhonen
 kathrine.muhonen@koping.se

G3

Lärare: Marjo Rantala
marjo.rantala@koping.se

Elevassistent: Eva Larsson
eva.larsson2@koping.se

G4

Lärare: Caroline Isaksson
caroline.isaksson@koping.se

Elevassistent: Alexandra Catellani
alexandra.catellani@koping.se

T1

Lärare: Peter Andersson
peter.andersson@koping.se

Elevassistent: Susanna Grimaldi Karakoc
susanna.grimaldikarakoc@koping.se

Elevassistent: Carina Anderssoncarina.andersson2@koping.se

Elevassistent: Lars Degerfeldt
lars.degerfeldt@koping.se


Övrig personal 

Idrott och bad: Sandra Sundqvist
sandra.sundqvist@koping.se 

Idrott och bad: Jerker Permats
jerker.permats@koping.se 

Idrott och bad: Fredrik Ardenlid
fredrik.ardenlid@koping.se 

Syslöjd: Ulla Pettersson
ulla.pettersson@koping.se 

Träslöjd: Anders Larsen
anders.larsen@koping.se 

Musik: Per Kraft
per.kraft@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Birgitta Berlin-Wallinder
birgitta.berlin-wallinder@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Anida Carlsson


Skolsyster: Karin Ericsson Fager
karin.ericsson@koping.se

0221-25948

Kurator: Pegah Javaheri

pegah.javaheri-mashhady@koping.se

0221-25231

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 28 november 2019

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal