Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Go to Google translate

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar
    #siteLink($site)

Personal

G1

Lärare: Christian Johansson
 christian.johansson@koping.se

Elevassistent: Maria Wallenius 
maria.wallenius@koping.se

Elevassistent: Alexandra Catellani
alexandra.catellani@koping.se


G2

Lärare: Jerker Permatsjerker.permats@koping.se

Elevassistent: Björn Lindströmbjorn.lindstrom@koping.se


G3

Lärare: Mathias Bengtssonmattias.bengtsson@koping.se

 Elevassistent: Kathrine Muhonen
 kathrine.muhonen@koping.se

Elevassistent: Catharina Frankcatharina.frank@koping.se


G4

Lärare: Johanna Wallmon
johanna.wallmon@koping.se

Elevassistent: Martin Sjölundmartin.sjolund@koping.se


 T1

Lärare: Peter Andersson
peter.andersson@koping.se

Elevassistent: Susanna Grimaldi Karakoc
susanna.grimaldikarakoc@koping.se

Eleassistent: Lars Degerfeldtlars.degerfeldt@koping.se

 

Övrig personal 

Idrott och bad: Sandra Sundqvist
sandra.sundqvist@koping.se

Idrott och bad: Andreas Joannissonandreas.joannisson@koping.se

Syslöjd: Åsa Heljebergasa.heljeberg@koping.se

Träslöjd: Anders Larsen
anders.larsen@koping.se

Musik: Linn Forsberglinn.forsberg@koping.se

Bild: Susanne Lindhsusanne.lindh@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Birgitta Berlin-Wallinder
birgitta.berlin-wallinder@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Anida Carlssonanida.carlsson@koping.se

Skolsyster: Camilla Lundincamilla.lundin@koping.se0221-25948


Sidansvarig:

Senast uppdaterad: