Cookies

På denna webbplats använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Läs mer om cookies

Translate

Use Google translate to translate the web page. Kommunen takes no responsibility for the translations.

Lyssna

Vill du lyssna på innehållet på webben? Tryck på knappen ”Börja lyssna” nedan och använd kontrollen för att pausa, stoppa eller ändra volym.

VÅRA ANDRA WEBBAR

Kontakt

Translate

Lyssna

Våra andra webbar

Personal

G1

Lärare: Christian Johansson
 christian.johansson@koping.se

Elevassistent: Maria Wallenius 
maria.wallenius@koping.se

Elevassistent: Alexandra Catellani
alexandra.catellani@koping.se


G2

Lärare: Jerker Permatsjerker.permats@koping.se

Elevassistent: Björn Lindströmbjorn.lindstrom@koping.se

 

G3

Lärare: Mathias Bengtsson

mattias.bengtsson@koping.se

 Elevassistent: Kathrine Muhonen
 kathrine.muhonen@koping.se

Elevassistent: Linus Nilsson

G4

Lärare: Marjo Rantala
marjo.rantala@koping.se

Lärare: Maarit Korhonen

Elevassistent: Eva Larsson
eva.larsson2@koping.se

Elevassistent: Jakob Olssonjakob.olsson@koping.se

 T1

Lärare: Peter Andersson
peter.andersson@koping.se

Elevassistent: Susanna Grimaldi Karakoc
susanna.grimaldikarakoc@koping.se

Elevassistent: Carina Anderssoncarina.andersson2@koping.se

Elevassistent: Lars Degerfeldt
lars.degerfeldt@koping.se


Övrig personal 

Idrott och bad: Sandra Sundqvist
sandra.sundqvist@koping.se

Idrott och bad: Fredrik Ardenlid
fredrik.ardenlid@koping.se

Syslöjd: Ulla Pettersson
ulla.pettersson@koping.se

Träslöjd: Anders Larsen
anders.larsen@koping.se

Musik: Per Kraft
per.kraft@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Birgitta Berlin-Wallinder
birgitta.berlin-wallinder@koping.se

Hem- och konsumentkunskap: Anida Carlssonanida.carlsson@koping.se

Skolsyster: Anita Saukkonenanita.saukkonen@koping.se0221-25948

Kurator: Pegah Javaheripegah.javaheri-mashhady@koping.se

0221-25231

Sidansvarig:

Senast uppdaterad: 31 augusti 2020

Facebook
Kommunens LinkedIn-sida
Kommunens YouTube-kanal